Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A videóban szereplő snaci beteg?

A videóban szereplő snaci beteg?

Figyelt kérdés

pár nap után rákattintottam erre a youtube-os videóra,gondoltam rossz nem lehet,ha már 23 millióan megnézték.

http://www.youtube.com/watch?v=rp03AorAWLY

hát kár volt!!!!

komolyan rosszul lettem tőle.nagyjából ki tudtam venni a szövegből hogy a doki szerint nincs semmi baja...

de könyörgöm,mikor leteszi a csaj,nem tud a kutya megállni,2x is eldől!

ez szerintem nem normális csak?

bocsi ha volt már esetleg ez a videó egy másik kérdésben!


2014. júl. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Azért, mert annyira bepörög örömében, hogy elájul. Szerintem nem beteg!
2014. júl. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2éve nem látta a gazdit és a nagy stressz miatt elájult a kutya. Azonnal orvoshoz vitték természetesen. De a kutya jól van csak nagyon boldog volt hogy újra látja a gazdit és a stressz okozta. Én ezt olvastam, bár én nem youtube-on találtam rá a cikkre.
2014. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem beteg.
2014. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%

[link]


Nem kell mindenbe rögtön a legrosszabbat belemagyarázni ám, kedves kérdező! :)

2014. júl. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ja jóóóó :D

az nem volt ott hogy a hirtelen stressz miatt.

mindenesetre nekem nagyon ijesztő volt nézni.bár az én kutyám epilepsziás volt,akkor csinált ilyeneket :(

2014. júl. 29. 19:22
 6/7 Imola Ágnes ***** válasza:
Valamilyen gondot jelez az, hogy elájul egy kutya. Nem normális. persze lehet egy olyan rendellenesség is, amivel nyugodtan elélhet, de nem normális, ha egy kutya elájul.
2014. júl. 30. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ahogy az embereknél is szokott lenni,hogy stresszhelyzetben leesik a vérnyomás,és elájul.

nem tudom hogy kutyáknál is lehet-e ilyen,mert én csak ebben az egy esetben fogadnám el ezt.

vagy ha ez csak egyszeri eset.

mindenesetre nekem akkor se tetszik...

2014. júl. 31. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!