Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dilis a szomszédom, vagy...

Dilis a szomszédom, vagy idegesíti a kutyám?

Figyelt kérdés

A kerítésnél valamit csinált, és ugatott ré a kutyám!

Majd egyszer azt hallom, hogy bunkón gúnyosan mondja, jó hangosa, hogy "vou vou vou vou! -__-"


Én még épeszű embert nem hallottam válaszolni kutya ugatásra!


A gyerek sírásra meg vissza ordítana?

Bolond lenne, vagy idegesíti az ugatás?



2014. júl. 29. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
36%

nyugi az én kutyám is utálja azt egyik szomszéd családot! ha kinn vannak az udvaron akkor nagyon ugatja őket! A másik 2 szomszédra rá sem ba**ik!

Megérzi a kutya ki jó ember és ki nem!

2014. júl. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég voltunk nyaralni, persze kutyával, és a szomszéd nyaralóba volt pár értelmiség akik jó poénnak tartották ingerelni az amúgy csöndes kutyámat(oda ugattak neki)...csak azután fogták be hogy elküldtem őket finoman szólva melegebb éghajlatra...vannak hülyék
2014. júl. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A szomszédot zavarhatja a kutyád,de meglehet minden más egyéb is.A kutya, az ember "szagából" érzi a félelmet, rosszindulatot, stb.Ha megteheted, pl. nádszövettel, tedd átláthatatlanná a kerítést,vagy valamilyen örökzöld cserje sövény.Megtapasztaltam magam is hasonlót. Tudod "békesség" :)ha mód van rá.
2014. júl. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!