Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak ha a kutyám...

Mit csináljak ha a kutyám nyalogatni/kiszedni akarja a varratot? (ivartalanítás után, varrat szedés előtt)

Figyelt kérdés
Még ott van rajta a kötés de félek, hogy mi után lejön akkor kiszedi a varratot. Amúgy próbálja nyalogatni és véres is egy kicsit körülötte de van rajta gallér. A nap nagy részét vele töltöm olyankor tudok is figyelni rá csak este már nem. Mit lehet csinálni, hogy hagyja békén?

2014. júl. 30. 13:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha rajta van a gallér, akkor nem tudja nyalogatni. Vagy kicsi a gallér.
2014. júl. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsi a gallér.
2014. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Imola Ágnes ***** válasza:
Sok kutyát csak a kötés zavar. Ha leesik amjd a kötés nézd meg, hogy mennyire érdekli...lehet h csak az zavarja, h valami rá van ragadva, a legtöbb kutya így van a dologgal. Ha kötés nélkül is nagyon sokat piszkállja, akkor normál méretű gallér
2014. júl. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom, a doki adta a gallért amikor érte mentünk a műtét után. És ha leesne és szintúgy piszkálná nem rakhatunk rá egy újat?
2014. júl. 30. 14:28
 5/6 A kérdező kommentje:
~Az utolsó mondatban a kötésre gondoltam~
2014. júl. 30. 16:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekünk ivartalanítás után azt mondta az orvos, hogy nem baj ha kiszedi magának a varratot, illetve hogy valószínűleg ki is fogja..mi gallért sem kaptunk..hogy ezért vagy sem, sajnos még aznap éjszaka egy állatkórházban kötöttünk ki. Estére már annyira vérzett neki a seb, hogy muszáj volt elvinni, újra megműttetni. Én azt javaslom, hogy kérdezd meg az orvost van e vele teendő, vagy legyen mindenképp kéznél olyan elérhetőség, ahol esetleg éjszaka is vállalják a kutyust.
2014. júl. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!