Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Rendelt már valaki az internet...

Rendelt már valaki az internetről kutyának fekhelyet? Ha igen, akkor honnan, melyik oldalról? És milyen volt a minősége?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy egy nagytestűnek való fekhely, például 105x95 cm-es ár-érték arányban megfelelt-e az elvárásoknak?

Interneten sokkal olcsóbbnak tűnnek, mint pl a Fressnapfban, de nem tudom hogy minőségileg gyengébb-e.

Érdekelnének a vélemények, tapasztalatok!

Köszönöm!


2014. júl. 30. 16:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Én igen! Nekem is nagytestűm van, szóval nagy kellett, meg is lepődtem mekkora valójában, amikor kihozta a futár akkora csomagban, mint én! Nagyon jó minőségű, a kutyám amikor kisebb volt mindig rágta és "tépte", de még csak el sem szakadt, semmi hiba nincs rajta! Csúszásgátlós, mosható párnahuzattal és könnyen tisztítható. Fekete, így az esetleges kihullott szőröket sem látok (fekete a kutyus is :D), de egyébként nem vonza a szőrt. Kényelmes is lehet, mert szereti nagyon. :) A zooplus.hu-ról rendeltem 17.000 Ft volt, nem volt olcsó, de megérte, hiszen egy ideig nem kell újat vennem az biztos. Egyébként ilyen "Royal Pet"-es , de sehol sem találom, úgy néz ki már nem forgalmazzák, de itt egy kép róla: [link]

Bőven elég egy nagytestű kutyának, és tényleg nagyon jó minőség, valamint jól is néz ki! :)

2014. júl. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!