Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tacskó kutya! Mitől kerülhetet...

Tacskó kutya! Mitől kerülhetett ilyen állapotba?

Figyelt kérdés

3 éves a kutyusom, fajtiszta tacskó. Egészséges, minden oltást megkapott, rendszeresen mozgatva, etetve.


Sosem csinált ilyet ezelőtt de ma megijesztett minket.

Először tántorgott, mint egy "részeg", elnézést a hülye példáért, alig állt a lábán, kóválygott, aztán hirtelen az oldalára dőlt. Nem lélegzett, szája csukva, szeme nyitva, el volt merevedve. Lelocsoltuk hideg vízzel, elkezdett lihegni. 5-10 perc után felkelt, még néha kóválygott, tántorgott de rendbe jött. Láthatóan nem fájt semmije, máris ment volna a labda után.


Mi lehet ez? Várjak vagy vigyem is dokihoz?


Köszönettel egy rémült gazda



2014. júl. 30. 22:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha én lennék a helyedben, vinném orvoshoz.
2014. júl. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lehet hülyeség, de nem lehet hogy érzékeny a frontokra? mert mostanában a nap első felében 40C, a másikban meg vihar, volt hogy énis ilyenkor egyszerüen beájultam, van aki nem birja, de azt nem tudom hogy kutyáknál is így van ez. Mindenesetre én is elvinném biztos, ami biztos :)
2014. júl. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez még kérdés? Akár sejted mi baja akár nem mire vársz? Orvos s ő majd megmondja.
2014. júl. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Epilepszia,hőguta.
2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 Én is frontérzékeny vagyok, de ettől még nem áll le a légzésem.

Agyi vagy szívproblémára tippelek, de majd a doki megmondja. Ne késlekedj, lehet, hogy jól tartjátok, de attól még lehetnek öröklődő vagy genetikai problémái.

2014. júl. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

2.es vagyok

az kimaradt bocsi, ez esetben spuri az orvoshoz!

2014. júl. 30. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
lehet epilepszia, ez kutyáknál is gyakori. vagy le esset a cukra, sok minden lehet, de azi lehet nincs komolyabb baja, de mindenképp vidd dokihoz. (úgy szint tacskós gazdi)
2014. júl. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sippara ***** válasza:
100%
Szívprobléma/epilepszia/hőguta/cukor, bármi lehet. Várj-e? Ha te, vagy édesanyád játszottátok volna el ugyanezt, mit csináltál volna? Szerintem mentőt hívsz. Szerinted, ha a kutyával történik ugyanez, mi a teendő?
2014. júl. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!