Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Idős nénik mért csinálják ezt?

Idős nénik mért csinálják ezt?

Figyelt kérdés
sétáltatom 5 hónapos huskymat és rám szolnak mért nem adok rá szájkosarat ha perig váloszolok nekik hogy nem harap beszólnak minek olyan kutya ami nem harap és inkább gyorsan elmegyek sokszor azt is hozáteszik hogy ugatnak a kutyák és sétáltassam máshol meg hogy hívják a rendőröket ha legközelebb erre jövök zavarom az utca nyugalmát nem tudnak pihenni 7 órakkor
2014. júl. 31. 02:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%

Én úgy tudom, hogy este kilenc után számít csend háborításnak. Hiába is hívnák a rendőröket győzzék csak kivárni amíg kimennek. Soha nem fognak ilyenekért kimenni!

Amúgy meg közterületen ott sétálsz a kutyáddal ahol AKARSZ !

De azért vigyázz nehogy összeakadj egy két büdös parasztal, és kiengedje a nagyobb méretű kutyáját, mert a te kutyád fogja bánni. Ha ilyen előfordul, na akkor eszedbe ne jusson elhagyni a helyszínt, hanem azonnal kihívod a rendőröket. Megmondod nekik, hogy rád akarta küldeni a nagy kutyát , de a tiéd bevédett, és megsérült. Hidd el azonnal ki fognak menni!

2014. júl. 31. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
40%

Ha a kutya tényleg ugat, akkor meg kell nevelni. Valóban nagyon kellemetlen, ha amiatt nem tudsz aludni / pihenni / koncentrálni valamire, mert hallod, ahogy a szomszédban ugat a kutya.


Arra viszont, hogy utcán miért szájkosár nélkül sétáltatod, nem kell reagálni, nem vagy köteles. A többi kötözködésre ne figyelj, vannak nyanyák, akik annyira unatkoznak, hogy portot űznek ebből.


De az ugatással kezdj valamit.

2014. júl. 31. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
egy "nemharap" kutya úgy elintézte egy ismerősömet, hogy 2 hetet volt kórházba
2014. júl. 31. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
#1 rosszul tudod. Most már nincs olyan, mint a régi értelemben vett csendháborítás, napközben (és bármikor) kihívhatod a rendőrséget, ha úgy érzed, hogy valaki zavarja a nyugalmadat.
2014. júl. 31. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 sippara ***** válasza:
100%
Igen, bármikor kihívhatja a rendőrséget a nyanya csendháborítás miatt A SZOMSZÉDJÁRA, akinek üvölt a kutyája. Arra, aki közterületen kutyát sétáltat, nem.
2014. júl. 31. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, hogy itt kérdezek, de az már nincs, hogy kötelező szájkosarat adni a kutyára, ha kiviszed a kapun/ajtón? (Ha harap szerinted, ha nem.)

Egyébként én úgy vettem ki a dolgokat, hogy nem a kérdező kutyája ugat, hanem a többi, amikor látja a kérdezőéket. Azokkal nyilván nincs foglalkozva, azok nincsenek nevelve...

Én nem aggódnék, hívják csak ki a rendőrséget rám, egyrészt ilyesmiért tényleg nem mennek ki (legalábbis sokszor komolyabb ügyekben sem, volt, amikor komoly ügynél családtagom 3 órát várt, de nem mentek akkor sem, szóval hihetetlen, de tényleg...), másrészt én nem vagyok köteles maradni csak mert valaki azt mondja, hogy várjak, mert hívta a rendőröket és elsétálok addigra. Ezenfelül ha ki is jön a rendőr elmagyarázom, hogy nem értem mi baja van ő elkezdett inzultálni és sértegetni és kihívta a rendőrt, de nem is értem miért, állítólag az a baja, hogy a többi kutya ugat ha meglátja az enyémet, hát most képzelje el és minden alkalommal ez megy... Szerintem elbeszélgetnének velük, hogy máskor ne hívják ki őket minden apróságért és az élet ilyen, vannak zajok olykor.

2014. júl. 31. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 sippara ***** válasza:
100%
Nem, nincs. Szájkosár hatóságilag veszélyessé nyilvánított, vagy "ismerten támadó természetű" kutyára kell, utóbbit te döntöd el a kutya gazdájaként.
2014. júl. 31. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

nem vén nyanya vagyok, de tényleg idegesítő tud lenni amikor arra kel fel az ember, hogy ugatnak a kutyák.


szájkosár? minek? én egy olyan kutyát se láttam aki harapott volna gazdája jelenlétében, hacsak a gazda nem akarta úgy. de amúgy nem normálisak ezek az öregek

2014. júl. 31. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Egyes öregek ilyenek sajnos...ahogyan egyes szülők is. Volt már hogy az utcán átkoztak, csak azért mert sétáltattam a kutyámat (nyugodt kutya, póráz, szájkosár - Ro-ban kötelező-, láb mellett jött). Ő ránézett, és kiszaladt a gyerekével együtt a villamos elé... A kutya semmit nem csinált... rájuk sem nézett, mégis én voltam a leggonoszabb lény a földön... ez van...mély levegő, továbbsétál...nekem ez jött be.
2014. júl. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
14%

Azért ott megállhatunk egy szóra, itt pár válaszolónál a harapós kutyáknál. Egy husky nem fogja megharapni vagy megtámadni az idős embereket, de még a betörőket sem akik épp a házat fosztják.


Amúgy meg vidd másik úton a kutyádat. Úgysem csak az az egy van az egész településen. De egy huskyval simán el lehet menni biciklizni is pl. településen kívülre (gát, bicikli út, stb.)

2014. júl. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!