Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A 3 hónapos Beagle kutyám nem...

A 3 hónapos Beagle kutyám nem akar enni mi a baj?

Figyelt kérdés

Van egy 3 hónapos Beagle kutyám és a kenyeret és a tápot nem akarja enni :/ a kenyeret akkor eszi ha vagy én adom a szájába vagy úgy hogy valami pörkölt vagy húst adok hozzá a táppal is néha elrág egyet -kettőt de nem nagyon eszi a táp Pedigree-s és az van rá írva h 2-15 hónapos korig :/

Mi lehet a baj?


2014. júl. 31. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
A pedigreenek semmi tápértéke nincs. Etesd inkább Brit, Brit Care, vagy Josera táppal, és a kenyeret is hagyd el, mert a kutyák szervezete nem tudja lebontani, akárcsak a krumplit. Viszont lehet egy orvoshoz sem ártana elvinni a biztonság kedvéért.
2014. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 sippara ***** válasza:
100%
Kezdetnek etethetnéd valamivel, ami sem konkrétan, sem átvitt értelemben nem moslék. Minden mást meg már leírtunk kétszázszor, lehet használni a keresőt itt is, meg google formájában is.
2014. júl. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Rosszul eteted. Nem tömjük a kutyát. Főleg nem kenyérrel, meg pörkölttel. ha te ragaszkodsz a pedigréhez, hát add azt. De napi 3x az előírt adagot tedd elé. 5 perc múlva vedd el. Következő etetésnél ismét a soros adagot kiteszed. Ha éhes lesz, eltünteti a kaját. Persze, közben semmi nasi, meg falatka, még iciripiciri sem.
2014. júl. 31. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ne adj neki Pedigree-t mert egy három hónapos kutya nem attól fog nagyra és szépre megnőni. A Pedigree még tápnak sem nevezhető, a szeméthez több köze van. Kenyeret meg főleg ne adj a kutyusnak és semmi emberi táplálékot! A kutya csak kutyaeledelt kapjon, ami jó minőségű. Pl.: Orijen, Eukaniba, Hill's, Dog Chow, Happy Dog, Josera, Pro Plan, Taste of Wild stb... Kikérheted az orvos vagy az eladó véleményét is az állatkereskedésben, de a lényeg, hogy ne szupermarketes "tápokkal" etesd a kutyust. Én a Josera Kids-et ajánlom, az egyik legjobb kölyöktáp a piacon.
2014. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem próbáld meg a Romeo kutyatápot,a kutyáminak már régótta általába azt adjuk,szeretik,a kissebbik csak 1 éves a nagyobbik meg 10,és mégis mindketten nagyon szeretik azt a tápszert.Aldiba biztos lehet kapni,és nem is annyira drága...
2014. júl. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kenyér nem kutyának való. A pedigree meg pláne nem.
2014. aug. 2. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!