Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik kutyafajta nekem az...

Melyik kutyafajta nekem az ideális?

Figyelt kérdés

Melyik kutyafajtát válasszam?

yorkshire terrier (yorkie)

si-cu

törpe / toy uszkár

bolognese

angol cocker spániel


körülmények :1-(2)-(3) órás séták (x) = ha szükséges

benti kutya lenne

gyerekek mellé

más kutyával + állatokkal


2010. jan. 11. 14:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
shih-tzu, bolognese, uszi:)))
2010. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
yorki:)
2010. jan. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
19%
Azok közül amiket felsoroltál, tudomásom szerint a Cocker spániel a legnyugodtabb természetű. Mégpedig azért mert ez a fajta nem öleb. Persze ezzel nem a többit bántom. A spániel nagyon békés, családszerető fajta, nem az a kis "butus" kutya. azt hiszem kis állatokra is vadásztak velük régen. Saját jelleme van és ez csak meleg családi környezetben jön elő. Nem egy tipikus házőrző, a külsejével viszont ennek a fajtának lenne a legkevesebb gondotok szerintem.
2010. jan. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
65%
2010. jan. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Spánielt ne semmiképp, mert azoknak nagyon következetes nevelés kell, mert a fejetekre nőhet.

Szerintem gyerekek mellé leginkább az uszkár lenne jó, de a törpe, nem a toy. Az szép is, nagyon okos, értelmes, szereti a gyerekeket.

Figyelj arra hogy inkább minőségi kutyát vegyél drágábban, mint olcsót szaporítótól, és akkor ki tudja milyen betegségei vannak, stb, stb....

Törzskönyves legyen, mert az nem felár, vagy dísz, az igazolja, hogy a kutyátoknak normális, tenyésztésbe vonható családfája van.

Ügyesen!


17/L

Lily

2010. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim válasza:
100%
törpe uszkár
2010. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
67%

Yorkit semmikép, mert a terrier tipusú kutyák a legmakacsabbak, és nem nagyon tűrnek meg más állatokat. (Nekünk amerikai staffordshire terrierünk van).


Én a si-cu-t ajánlanám, mert azok nagyon barátságosak, bújosak, szeretetteljesek, sokat tűrnek. (Ismerem a fajtát, mert keresztanyám si-cu tenyésztő).

2010. jan. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Bolognese, Spániel
2010. jan. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Uszkár
2010. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek mellé yorkit neee!!! nekem is yorkim van nem szereti a gyerekeket. A felsoroltak közül yorki kivételével bármelyik fajta jó.
2010. jan. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!