Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vannak ilyen betoji...

Miért vannak ilyen betoji kutyák? Akik a mennydörgést ugatják!

Figyelt kérdés

a szomszéd kutya 3 éves, de ha dörög az ég be van szarva, rohan a ház körül, és ugat!


Egy kölyöknél megértem, mert nem tudja mi az a dörgés!

De hogy lehet olyan beszari egy 3 éves kutya, hogy rohangál körbe körbe és ugat a dörgésre?


Szaporított kutya?



2014. júl. 31. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Kutyák teljesen máshogy élik meg a vihart mint te vagy én. Az mind1 hogy szaporított vagy nem, kölyök vagy felnőtt. Van amelyiket hozzá lehet szoktatni, van amelyik egész életében retteg. Nekem egy 7 éves keverék kutyusom van, és bármit csinálunk vele fél.
2014. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Miért vannak olyan beszari emberek, akik rettegnek, ha dörög, villámlik?

Szaporított emberek?

2014. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden kutya egy külön egyéniség. :) Az enyém kölyök, de kb. semmitől sem fél, a vihartól sem, erősebb hangoktól sem. Nem társul hozzá semmi rossz élmény, így nincs miért félnie. A hirtelen kutyaugatástól (ha sétálunk este és nem látja a kuyát a kerítés mögött, és hirtelen elkezd ugatni) frászt kap. A múltkor annyira megijedt egy kuvasztól, hogy még fel is nyüszített (mondjuk én is összerezzentem amikor megláttam a kutyát aki nagyobb, mint én :D) A fűrész hangját sem szereti, de ezen kívül nem fél semmitől (legalábbis eddig nem vettük észre).

Nem szaporított, fajtatiszta, törzskönyves, még csak 3 hónapos. :) Minden kutyának van "fóbiája". A legtöbben a porszívó hangját utálják és a vihart.

2014. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Többnyire a gazda hibája, vagy valóban valamilyen kellemetlen élménnyel köti össze. Nekem egyik kutyám sem fél sem tűzijátéktól, sem vihartól, a porszívóval meg inkább incselkednek. Mondjuk soha nem is kaptam ölbe őket, ha megláttam egy nagyobb kutyát, vagy leesett két csepp eső.
2014. júl. 31. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!