Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem fogják megtépni a kölyökku...

Nem fogják megtépni a kölyökkutyám a felnőttek? Kis domináns hülye, találkozunk egy kutyával, rögtön kihúzza magát, szőre az égnek, megfeszül. De nem "támad", nem morog.

Figyelt kérdés
4 hónapos, de az egy éves goldi-szerűséget azonnal lenyomta. Nem bántotta, nem morogta, nem volt agresszív. A goldi nagyon félős volt, úgyhogy nem volt nehéz dolga. Kutyasuliban viszont lelkesen batrátkozik mindenkivel.
2014. júl. 31. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs vele, csupán domináns. Persze ha majd egy domináns kan kaunak, vagy rottinak fog így pózolni, abból lehetnek gondok, de azért ezen még lehet változtatni :)
2014. júl. 31. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy mindeközben te hol voltál, amikor a kutyád a másikat terrorizálta?

Normálisan szocializált felnőtt kutya nem bánt kölyköt, de azért vagy a gazdája, hogy kontrolláld a viselkedését. Ha az egészre csak legyintesz, hogy "ááá ő ilyen" na abból komoly gondok lesznek később.

2014. júl. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

3 km-rel arrább cigiztem és beszélgettem. Oda se néztem, le se szartam.

Ha így lenne, akkor nem kérdezném.

A kutyám pórázon volt, a másik kutya jött oda hozzánk. Ő nem volt pórázon, a gazdája egy kis pötty volt a messzi távolban.

2014. júl. 31. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
3 km-re voltál tőle? Nem csoda hogy rosszalkodik.
2014. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Te tényleg ennyire hülye vagy???
2014. aug. 4. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Te írtad...
2014. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

3 km-rel arrább cigiztem és beszélgettem. Oda se néztem, le se szartam. EZ szarkazmus.

Ha így lenne, akkor nem kérdezném. EZ magyarázat.

A kutyám pórázon volt, a másik kutya jött oda hozzánk. Ő nem volt pórázon, a gazdája egy kis pötty volt a messzi távolban. Ez a valóság.

Így már megvan???

2014. aug. 4. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!