Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá a szüleimet...

Hogy vegyem rá a szüleimet hogy megtartsuk a kiskutyát? SÜRGŐS!?

Figyelt kérdés
Tehát tegnap hozzánk került egy kiskutya csak úgy "vendégségbe" hosszú hogy miért,de nem is ez a lényeg! Nagyon megszerettem szegenykémet! Ma viszik tehát kb ma 6-ig van csak időm! Lécci segítsetek , most is sírok mert nagyon szeretem, :_( 12 éves vagyok és már van sok állatom, nem is kívánhatok jobbat de mindegyiket gondozom és őt is gondoznám! LÉGYSZIVES SEGÍTSETEK!!!!

2014. júl. 31. 15:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha nem engedik hogy megtartsd, akkor valószínűleg nem tartanak elég felelősségteljesnek és érettnek egy kutyához. Ezzel nem tudsz mit csinálni. Térj majd vissza erre a kutya témára pár év múlva.
2014. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Más kutyáját szeretnéd megtartani?
2014. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Más kutyáját nem szokás megtartani.
2014. júl. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, ez NEM más kutyája , tehát ja elviszik de egy tanyára ahol már legalább 15 kutya van és tök mindegy nekik hogy egy kutyával kevesebb vagy több, és lécci az írjátok le mit mondjak!
2014. júl. 31. 16:26
 5/14 A kérdező kommentje:
Kérlek írjatok teljesen ki vagyok borulva mindjárt hat óra :_(
2014. júl. 31. 16:35
 6/14 anonim ***** válasza:

a kutya jól érzi magát nálatok?

kölyök kutya? ha igen, akkor jobb lenne ha emberek között nőhetne fel szeretetben.

milyen fajta? lehet hogy jó jelzőkutya lenne, stb...

ígérd meg hogy törődsz majd vele,

meséld majd el a fejleményeket, drukkolok!!!

2014. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Kuvasz a fajtája, nagyon jól érzi magát és kölyök, nehohy leírjátok hogy " persze így még cuki de meg fog nőni" mert jól tudom. Várok apára hogy hazajöjjön. Remélem nem fogok sírni.
2014. júl. 31. 17:09
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy kutyával foglalkozni kell, minden nap 2-3 órát intenzíven, ami nem csak annyi hogy kimész a kertbe és kicsit megsimogatod, hanem séta, tanítás, kutyasuli, hogy lefáradjon fizikailag és szellemileg is. És nem csak kiskorában, amíg cuki, hanem jó 10-15 évig. Ezt egy 12 éves gyerek aligha képes megadni neki, a szüleid pedig nem hiszem, hogy szeretnék helyetted gondozni.

Mindenesetre te tudod.

2014. júl. 31. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ez a kutya lehet, hogy 25 éves korodig élni fog. Van már sok állatod így is. Ott lesz a középiskola, egyetem, munka, költözés. Gondolj bele, hogy fogod akkor gondozni.
2014. júl. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Fogom gondozni hidd el, igen 25 éves koromig ott lesz nekem és örürlni fogok neki!! Egyépként szerintem 22 éves koromig el se költözök és a szüleim ott lesznek neki ha én végkép nem tudom gondozni mert akkora az a sok állat tuti nem fog élni, tehát másik kutyám 8 éves , az a fajta kutya 8-10 évig él, ezenkívül macskáim vannak,ők szabadon járnak ide-oda a leghoszabb ideig nálunk maradt cica 4 éves volt. Tehát tudom hogy mivel jár egy kutya.
2014. júl. 31. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!