Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan vegyem rá a szüleimet,...

Hogyan vegyem rá a szüleimet, hogy kapjak egy kutyát?

Figyelt kérdés

2014. júl. 31. 16:30
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
Anyu, apu! Vau, vau, új családtag kéne! :D
2014. júl. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%
Először is. Hány éves vagy? Milyen kutyát szeretnél? Mióta szeretnél kutyát? Mennyit tudsz a fajtáról? Ha keverék lenne, nézegettél már? Mennyi időd lenne rá? A szüleid miért nem szeretnének kutyát? Mi alapján tartod magad alkalmasnak a kutyatartásra? Mivel bizonyítottad be előttük, hogy képes leszel hosszú távon lelkiismeretesen gondoskodni róla? Először ezeket gondold át szerintem.
2014. júl. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én már 8 éve szerettem volna egy kiskutyát de a szüleim nem engedték most, hogy 16 éves lettem úgy gondolták, hogy elég felelőségteljes vagyok egy kutyához. Viszont! Mindent nekem kell csinálnom ami a kutyussal kapcsolatos bár ez egyértelmű elszeretnék menni valahova nyaralni vinnem kell magammal a kutyát szüleim nem vigyáznak rá. Imádok sokáig aludni de a kiskutya már 5kor kel ezért én is kakit szedek, ha a házban van pisit takarítok bár ez is egyértelmű, hisz vele jár. na most, hogy vissza térjek a kérdéshez én azt csináltam, hogy mindig a kedvükben jártam kitakarítottam segítettem nekik a munkában stb.. te is tedd ugyan ezt csak ami a legfontosabb NE HISZTIZZ! és ha még csak 12-13 éves vagy értsd meg, hogy még nem nőttél fel a szüleid szerint egy ilyen nagy feladathoz! gondolj bele a kutyus jobb esetben veled lesz még 15-18 évig és minden nap megkell sétáltatni, játszani vele.
2014. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!