Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever kennel?...

Golden retriever kennel? Melyik ajánljátok?

Figyelt kérdés

13 éves lány vagyok és szeretnék egy golden retrievert. Mindenképpen kennelből szeretnék. Természetesen én venném meg a kutyát, és a felszerelést is hozzá.

Köszönöm, de nem kérek abból, hogy gyereknek nem veszünk kutyát, meg nem való nekem stb...



2014. aug. 1. 10:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

mi most vettünk golden retrievert, tenyésztőtől, 220 e-ért, természetesen törzskönyves meg minden. a 'felszerelés' nálunk az volt hogy kellett egy kutyaház, ami 60 e volt, jól szigetelt, minőségi, meg nálunk meg kellett csinálni a kerítést, és egy elkerített rész neki, és igazából ez mozgott úgy 100e, körül. de erre nincs feltétlen szükség. most az olyan felszerelések, hogy nyakörv, póráz, tálak, egy-két játék, és táp nem keül olyan sokba, főleg ha már valaki egy tisszességes kutyát vesz kennelből, akkor ezek a pár ezer forintok már nem tesznek semmit.

Egyébként ír üzit, amelyik kenneltől mi vettük a kutyát, még van egy gyönyörű kislány. :)Mi is elég nehezen találtunk kutyát, mert szó szerint az összes kennelt végignéztük és már sehol sincs kiskutya.:/

2014. aug. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
11-es vagyok, bocsi azt nem olvastam el hogy csak 1-2 év múlva szeretnél:D
2014. aug. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!