Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi van ha a kutyam a raktarkon...

Mi van ha a kutyam a raktarkontener ala szul?

Figyelt kérdés
Van kutyaol,nem is egy,de o a kontener alatt tolti a napjait,gondolom asott ala egy nagy godrot is,ott husol nagy pocakkal. Ha ott fial,mi lesz? Mert ugy latom most ezt erzi jonak. Es mar nem sok ido van. Nem volt neg terhes kutyam,de idegesebb vagyok,mint mikor en voltam terhes. A kiskutyaknak nem lesz bajuk hogy ott csak homok van? Ja,es majd kihozni oket kehetetlen,a mamakutya is epp csak befer ala.
2014. aug. 1. 11:10
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
73%
ha ennyire ügyesek vagytok hogy nem ivartanaítjátok, vesztek neki elletőládát, bele való matraccal és mikor itt az idő beleteszitek.
2014. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Ja,ennyire ugyes vagyok. Befogadtam,beteg volt,meggyogyittattam,aztan hirtelen megtortent a baj. Nem minositest kertem,hanem valaszt a kerdesemre.
2014. aug. 1. 11:20
 3/49 anonim ***** válasza:
73%
vemhesen is lehet ivartalanítani, a választ meg megirtam.
2014. aug. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Az elletoladanak nincs teteje,ha esik az eso megaznak. A kontener ala nem tudom betenni,hozza se ferek a lyukhoz amin o bemegy.
2014. aug. 1. 11:25
 5/49 A kérdező kommentje:
Tovabbra sem ertem az elletolada lenyeget. Ha hajnalban van itt az ido,arrol en nem tudok. Nem allok ort az udvaron mikor fog szulni.
2014. aug. 1. 11:36
 6/49 Imola Ágnes ***** válasza:
93%
hirtelen 3 hónap alatt megtörtént a baj???(min. 1 hónap tüzelés+2 hónap vemhesség) Ez tényleg gyors volt. Amúgy gond, ha oda szül, mert nem láthatod a folyamatot, és nincs honnan észrevedd, ha gond lenne (nemrég történt eset: beragadt egy kölyök a szülőcsatornába, a szukában volt mégegy, mire kiért az orvos, és mátétre került, a két kölyök bomlásnak indult a szuka majdnem meghalt).
2014. aug. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
elletőláda lényege:sima, mégis puha, tiszta talajon legyenek a kicsik ahonnan nem birnak kimászni, és olyan a pereme hogy az anya véletlen se tudjon ráfeküdni a kicsikre. Am meg ha bevinnéd a házba, vagy terasz vagy bármi fedett helyre megvan oldva az eső baj.
2014. aug. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
100%

Kár rágódnod azon, mi lesz, ha ott ellik a kutya.

Nagy valószínűséggel a közelébe sem fog engedni téged annak a lyuknak, amikor megellik. Innentől majd kiderül, mennyi kölyök maradt életben, amikor kihozza őket.

Vagy megfogod a kutyát és bezárod egy ellenőrizhető helyre ellésig.

2014. aug. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
76%
Az elletőládát a lakásba kell tenni, a kutyát az elletőládába, neked meg 24 órás ügyeletben kell lenned, hogy tudj segíteni az ellésnél. Ha megszülettek a kicsik, akkor ki kell hívni az állatrovost. Közben akár az ágyadat is odaköltöztetheted mellé, mert még két hétig 24 órás felügyeletet igényelnek. Gondoskodnod kell róla, hogy mindegyik cicihez juthasson, két óránként egyenek és az anyjuk se feküdjön rájuk. Közben készítsd a pénztárcádat, mert az etetésük, féreghajtásuk, kétszeri beoltásuk és chipeltetésük kb. 20 ezer forintodban lesz fejenként.
2014. aug. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
6%
6 hetes korban már el lehet választani őket az anyjuktól, a chip 4 hónapnál idősebb kutyáknál kötelező, különben 45 ezer forintos bírság is lehet, de annyira nem figyelik, ha árulod a kutyusokat odaírod hogy chip nincs, aztán ennyi, etetni meg eteti az anyjuk őket, utána átállítod szilárd kajára, hagyod 1-2 hétig hogy megszokják és utána eladhatod/elajándékozhatod. Jobban jársz ha előre meghirdeted a kiskutyákat, hogy legyen idejük a lehetséges új gazdiknak észrevenniük, gondolkodniuk.
2014. aug. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!