Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 4 hónapos kölyökkutyával...

4 hónapos kölyökkutyával agility alapozás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van egy 4 hónapos kölyökkutyám, már voltam vele 2 agility edzésen ahol a feladatunk egy kúszó és két földre tett léc "átugrása". Ez a hely sajnos tőlünk messze van így váltani szeretnék és egy közelebbi kutyaiskolába járni agilityzni. De van olyan amit itthon is tudunk tanulni? Ami elősegíteni majd későbbiekben az agilityt?

2014. aug. 1. 13:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Én láttam olyant, hogy a kutyával a fák kerülgetését gyakorolták. Simán ki lehet találni, vagy akár megcsinálni a házi agility pályát.
2014. aug. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudod neki tanítani az alap engedelmességet. Leülni, helyben maradni, állni, feküdni, meg ilyenek. Aztán a jobbra, balra, előre.
2014. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposnál még bőven a figyelést, koncentrációt, motiválhatóságot kell tanulni.
2014. aug. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van, de ha versenycéljaid vannak, akkor azt is jobb, ha kiképzővel egyezteted. Ha rosszul tanítasz meg valamit, azt elég nehéz kijavítani, mert megszokja a kutya, mire rendes edzésre mentek.
2014. aug. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hú nem gondoltam, hogy ilyen hamar válaszoltok! Köszönöm! :) Az ül, fekszik, marad, jobbra-balra az megy itthon mindennap van egy kb fél órás szakasz amikor csak alap engedelmesezünk. :)
2014. aug. 1. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!