Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vissza vigyem a kutyát az...

Vissza vigyem a kutyát az orvoshoz?

Figyelt kérdés
Tegnap lett ivartalanítva szegény és ma még nagyon kába inni iszik, de enni nem akar.Amikor levegőt vesz enyhén rázkódik a teste és az orra szinte száraz.
2014. aug. 1. 13:08
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem vagy rá lusta, inkább kétszer vidd el, mint egyszer se. De szerintem ez egy tök értelmetlen kérdés. Amíg vársz a válaszokra, már rég visszavihetted volna őt...
2014. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
enyém 3 napig csinálta ezt, alhasi műtét így ne csodálkozz ha nem akar enni, pedig az enyémet virslivel,csirkével ilyesmivel probáltuk etetni. Inni se sokat ivott de azt picit inkább erőltesd rá mert nem lenne jó ha kiszáradna. Felhívhatod az orvost de szerintem nincs semmi baja, csak a műtét utóhatása :)
2014. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne hurcibáld. Egy telefon a dokinak célravezetőbb lehet. Amúgy fáj neki természetesen. Az evést meg nem kell erőltetni. Igyon, és hamarosan enni is fog.
2014. aug. 1. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, rendben.Mozogni meg már mozgott nem tudtam vele mit csinálni.
2014. aug. 1. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!