Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amerikai Stafford terrier...

TJ19334 kérdése:

Amerikai Stafford terrier kutyagazdik, a kutyádnak van kölyke? Ha igen akkor ellés elött a kutya hogyqn viselkedik?

Figyelt kérdés
:)

2014. aug. 1. 18:13
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Nincs, nem vagyok tenyésztő, sem kutyaszaporító.
2014. aug. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
tudnál mutatni rolla képet és hogy hány éves? es akkor tudom viszonyitani hogy pl 5hónaposan ekkora 2évesen meg ekkora
2014. aug. 1. 18:22
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

Sosem volt, most sincs és nem is lesz.

Nem szadizom meg a kutyámat egy felesleges elléssel.

A tenyésztésre ottvannak a tenyésztők, akik értenek hozzá, és segítik a fajta jobbá tételét, kihúzzák a nyakig érő kulából ezt az agyonnyomorított, lassan a német juhász szintjére süllyedő fajtát.

Kívánom, hogy sikerüljön nekik.

2014. aug. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Énsem szaporítam nem is akarom csak úgy kíváncsiságból
2014. aug. 1. 18:33
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

ma 18:29

Vagyis a tenyésztők szadizhatják a kutyáikat az elléssel? Mert a cél szentesíti az eszközt?

2014. aug. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
70%

Az én kutyámnak felesleges ellenie. Van tk-ja, de mivel nem hordom kiállításokra, és nem értek a tenyésztéshez, nem fogom elletni.

Egy tenyésztő az adottságai miatt választja ki azt a szukát, ami jobbá teszi a fajtát. 2-3-szor elleti, nem minden félévben.

Ne forgasd ki a szavaimat.

A végén az lesz, hogy tenyésztő se legyen, mert tele vannak a menhelyek...

2014. aug. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Ha a kutyák elősször vemhesek nyilván valóan idegesek ellés előtt. De ha már többször volt vemhes akkor sem kell majd azon aggódni hogy ideges mert ez normális. Ha már többször ellett akkor valószínűleg már nem lesz annyira ideges de vannak olyan kutyafajták akik egyáltalán nem idegesek sem az első elléskor sem a többi ellésekor is máskor.
2014. aug. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hát hogy viselkedne??Terhesen:DD
2014. szept. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!