Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugat a kutya, ezért nem kapok...

Ugat a kutya, ezért nem kapok szórólapot, normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azért írom ki ezt a kérdést, mert nem tudom hova tenni, kérném a segítségeteket, véleményeteket. Van két kutyám, ugatnak, mint minden más kutya. Ugatja a postást, ugatja a szórólapost, ezért a csekken kívül más nem talál be a postaládámba, aminek a kapun kell lennie, ami kívül volt, azt maga a postás vetette le, hogy nem teheti oda a csekket, ott nem szabályos. Most elkaptam a szórólapost, megkérdeztem, hogy miért nem kapok, az volt rá a válasz, hogy "megesznek a kutyáid"....Szerintetek ez normális? soha senkit nem bántottak ezek a kutyák, teljesen kiegyensúlyozott jelző kutyák. Aki bent volt nálam, mind tudják, hogy senkit nem bántanak, csak ugatnak, mivel beszélni nem tudnak. Ha én is megválogatnám, hogy kit szolgálok ki, kit nem, kirúgnának....Ti mit tennétek, hogy szórólaphoz, reklámújsághoz jussak?
2014. aug. 2. 09:34
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
Utalosó kérdést kicsit átfogalmazva, ti mit tennétek a HELYEMBEN, hogy szórólaphoz jussak.
2014. aug. 2. 09:35
 2/33 Hippi0525 válasza:
48%
Mondd el a szórólaposnak, hogy a kutyáid nem bántanak, vagy a kutyáidat tanítsd meg arra, hogy ne ugassák meg a szörölapost. Vagy menj át a szomszédba és kérd meg a szomszédot, hogy ha elolvasta adja neked, vagy valamelyik ismerősödet
2014. aug. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
A szórólaposok,meg a póstãsok elég edzettek,így ha mãr ketten gondolják úgy,hogy jobb ha elkerülik a ládádat vsz.komoly gond van a kutyáiddal,vagy nem elég biztonságos a kerítésed a kézbesítéshez.
2014. aug. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 A kérdező kommentje:
Ez a szomszédtól elkérős nem is olyan rossz ötlet. Most mondtam neki, hogy barátkozzanak össze, teljesen hidegen hagyta a szórólapos nőt a gondolat, a postás is lesz*rta, hogy összebarátkozzanak....felajánlottam, hogy jöjjön be, ha én kint vagyok egy szóra a helyükön vannak a kutyák, ők azt mondták hogy nem....
2014. aug. 2. 09:41
 5/33 A kérdező kommentje:
1 éve lakunk itt, és 3 hónapja nem kapok semmi szórólapot, a postás bedobja, amit kell, a szórólapossal van a gond. Nem jutottak át a kerítésen sohasem a kutyák, legalábbis, ha nem sétálni viszem őket. Nem bántottak még senkit sem...meg nem is fognak. Ennyi erővel ha akkora baj lenne, nem menne el előttem senki sem az úton, szerintem.
2014. aug. 2. 09:43
 6/33 anonim válasza:
9%
Ezt egyszerűen nem lenne szabad megtenniük! Nehogy már még nekik álljon feljebb. Néha szoktak kérdezni minket, hogy kapunk-e ilyen meg olyan reklámújságot. Ritkán le szokták őket ellenőrizni, hogy elvégzik-e normálisan a munkájukat. Ne feledd! Ők ezért pénzt kapnak. Próbáld ezt velük megértetni. Vagy ott a másik megoldás: az internet néha sajnos én is a netről kényszerülök megnézni az akciós termékeket.
2014. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
93%
Ha 3 hónapja nem kapsz szórólapot, akkor valszeg akkor támadták meg őt a kutyáid. ugyanis olyan nincs, hogy egyszercsak úgy gondolja én mától nem dobok ide be semmit. Annak oka van, megnyugodhatsz...
2014. aug. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

A mi várusunkban is nem egy helyen vannak olyan kutyák, akik méghozzá jó nagytermetűek, és egészen a postaládáig ugranak. Szó szerint szemtől szembe kerülsz velük, és mégis kitudják vinni a szórólapokat (kivétel amikor lusta a postás..de ez már más tészta).


Nagy valószínüséggel az lesz a megoldás,amit itt is írtak már, hogy a szomszédtól elkéred...

Vagy van már rengeted online újság is.(Penny,Tesco,Rossmann,Auchan,Obi,Müller...stb)

2014. aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugatnak a kutyák, sőt, a postást egyenesen támadják, mégis bedob mindent, ahogy a szórólapos is (sajnos :D ). Ha normálisan meg van csinálva a postaláda környéke, tehát nem tudnak kiharapni, akkor nem teheti meg, hogy nem dobja be az újságokat, mivel ő azért kapja a fizetését! Ha fél, akkor nem neki való ez a munka, mert bizony a legtöbb háznál ugatnak a kutyák és támadják a kerítést. Nem tudom, ezek szerint szinte sehova nem tesz semmit?
2014. aug. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
most tudtam meg, új a szórólapos.....ezért kaptunk régen, most meg nem....csodálatos :D
2014. aug. 2. 10:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!