Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Parvovírus kiskutyu?

Bizsu1995 kérdése:

Parvovírus kiskutyu?

Figyelt kérdés
Volt egy Parvos kiskutyusom, kb 1 hete meghalt. Kaptam Édesanyáméktól egy másik kutyut, kifertőtlenítettem a lakást, kihypóztam stb.. 30.án kapta meg a parvo oltást..Hazavihetem?Szerintetek?
2014. aug. 2. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Én addig nem vinném oda, amíg nincs vége az oltási protokolljának, vagyis nem kapta meg a 2 parvo, 2 kombinált oltását. A parvo vírus két évig is alattomosan eléldegélhet, hiába a fertőtlenítés.


[link]

2014. aug. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 sippara ***** válasza:
Parvo után még legalább fél évig nem lehet ugyanoda kutyát vinni, pláne nem oltatlan kölyköt. Leghamarabb teljes oltási sorozat után két-három héttel merném haza vinni.
2014. aug. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Imola Ágnes ***** válasza:
Nem viheted haza, csak ha kialakult az oltás általi védettség. Hidd el, nincs ember aki parvobiztosra tudna fertőtleníteni egy lakást.
2014. aug. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem. Állatorvost kérdezd meg, mivel fertőtleníts (háztartási fertőtlenítő felejtős) és azt is kérdezd meg mikor mehet új kutya.
2014. aug. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!