Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tavirózsa kemping kérdés?

Tavirózsa kemping kérdés?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyünk kutyusokkal a fent említett strandra pár napra, faházas megoldással. Olyanok véleményét kérném, akik voltak már ott kutyával. Érdekelne, hogy van-e a közelben normális étkezési lehetőség, nem csak hekk meg lángos, és oda kutyákkal is beülhetünk-e (nyilván pórázon), illetve, hogy kutyával lehet rendesen mozogni a kemping területén? tehát nem csak egy kis rész van lekerítve a normál strandból és ott lehet csak fel-alá mászkálni a kutyával, vagy van rendesen terület? Illetve egyéb véleményeket, tapasztalatokat, tanácsokat is várnék, köszi szépen!
2014. aug. 2. 20:49
1 2
 1/11 sippara ***** válasza:
Tavaly voltunk, idén is megyünk :) A helynek van büféje, tipikus "strandkaják" IS vannak, de ha jól emlékszem, rántott húsok, meg valami pörkölt is volt lehetőségként (nem tudom, én rá voltam kattanva a rántott sajtra :D). Póráz sehol nem kell, van valahol elvileg egy "rendes" strand is, de én bevallom, senkit nem láttam kutya nélkül tavaly a négy nap alatt. A közelben viszont szó szerint SEMMI nincs szántóföldeken, meg a nudista strandon kívül.
2014. aug. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
kocsival megyünk, szóval az nem gond. Nézegettem neten, hogy kicsit arrébb van vmi kavicsos vendéglő, nem tudom, hogy kutyával lehet-e oda menni. hát 4 napig nem igen szeretnék rántott húst meg pörköltöt enni, az van itthon is elég. :D a faházak (konyhás-fürdős) messze van a kutyás strandtól, vagy hogy kell elképzelni a kempinget? szóval sok séta visszamenni a partról a házhoz, vagy pár perc és könnyen lehet oda-vissza mozogni a kuttyal?
2014. aug. 2. 21:07
 3/11 sippara ***** válasza:
A strandtól a négy személyes faházak kb 1-2, a hat személyesek talán 2-3 percre vannak, a kétszemélyeseket bevallom, nem tudom, de tudtommal azokban külön fürdő-konyha sincs. Ja igen, amit még érdemes tudni a strandról az az, hogy két részre van osztva, külön "kiskutyások" és "nagykutyások", előbbi helyszínen nagyrészt mamikapiciszive yorki/csivava/nyéze keverékek csücsükélnek mamika ölében, vagy gumimatracon, utóbbinál játszás van, és ha fél óránál többet akarsz kint lenni és/vagy felügyelet nélkül hagyod a cuccaid, ne számíts tiszta törölközőre :D
2014. aug. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
hát mi a nagykutyás részre megyünk a magunk 20-20 kilójával:D hát ez ékes tanács, akkor lehet viszünk vmi nedvességlepergetőt a törcsikre :D köszi szépen a válaszokat :d
2014. aug. 2. 21:38
 5/11 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én még nem voltam, de most kaptak NÉBIH ellenőrzést meg határozatot. Van külön kutyás és nem kutyás rész, és a nem kutyásra értelemszerűen elvileg nem mehet kutya :D

A tapasztalatokról majd számolj be légyszi :)

Sippara: rendesen kerítéssel volt ketté választva a kutyás rész is kiskutyás és nagykutyás helyre?

2014. aug. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 sippara ***** válasza:
Tavaly még csak úgy-ahogy (belógott a kerítés a parton is valameddig, meg a vízben is valameddig, de egyik irányban sem volt teljes, csak jelzés értékű), de idén mire megyünk, meg kell csináltatniuk hatóságilag, úgyhogy legalább a parton full kerítés lesz :)
2014. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
Azt előírták, hogy a kutyás-nem kutyás rész legyen elválasztva a vízben is kerítéssel, azt tudom...de a kiskutyás-nagykutyás tuti nem előírás :D
2014. aug. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 sippara ***** válasza:
Ó, és tényleg igazad van :O
2014. aug. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Szilvi & Argos ***** válasza:
:D
2014. aug. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia kedves Szilvi, válaszolnék akkor milyen is volt. 5 percet töltöttünk el a szálláson és már indultunk is haza, a strandrészt így meg sem néztük....Hát a 10.000Ft foglalónkat,(amit nem adtak vissza) ajánlanám, hogy költsék elsősorban takarításra, majd korszerűsítésre, mert a kutyás, 4 személyes szállásra az, hogy putri, nem kifejezés. Bementünk, odaszáradt sár, lepusztult kanapé, folyamatosan sziszegő, vizet szívó bojler, vagy wc tartály, nem tudtuk kideríteni...egy sötét, koszos kis lyuk...napi 8000ért...köszike, de ha ők fizettek volna, sem maradtunk volna ott. Párom 5!!!perc után visszament, hogy köszönjük az eddigi vendéglátást, és hogy ez a hely kritikán aluli, de nagyon meg se lepődtek, elfogadóan bólogattak...szerintem erre mennek ki, kifizeted a foglalót, odautazol (mi speciel több, mint 100km-t autóztunk 2 kutyával), aztán ha szembesülsz, vagy maradsz, vagy hazamenekülsz, mi az utóbbit tettük. Az oldalukon a képek szépek és jók, de hogy egyik sem az a lakrész volt, amit mi kaptunk, az tuti. Nincsenek nagy elvárásaink, kempingeztünk már, de ez...így a strandrészről nem tudok sajnos mit írni, szállás nélkül az lehet egy jó rész, de nálunk pár perc alatt kiverte a biztosítékot ez a fajta igénytelenség utána meg az ott lévők érdektelensége. Összességében én az ottani megszállást a kutyás részben nagyonnagyonnnagyon NEM ajánlom.
2014. aug. 4. 19:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!