Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tuzeles kezdetet az elso...

A tuzeles kezdetet az elso vercseppektol szamitjuk?

Figyelt kérdés
Szerintem hamarosan tuzelni fog a kutyam, mert a kanok mar nagyon szagolgatjak. Tegnap konkretan bukfencezett szerencsetlen, mert ugy fellokte az egyik kutya a fenekenel fogva. Ez az utolso tuzelese, most egy eves. Bunkosag, ha ilyenkor meg kiviszem a futtatoba? Nem akarom 5-6 hetre kivonni a forgalombol es egyelore meg nem kezdodott el a tuzeles. Amugy pontosan ot honapja kezdett tuzelni legutobb.
2014. aug. 3. 17:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Multkori tuzeles utan is szagolgattak meg a fiuk, akkor az oviban azt mondtak, hogy ez nem indok arra, hogy csesztessek, szoval minden kant le kellett tiltani. Ebbol kiindulva gondolkodom ezen, hogy ha tuzeles elott allunk, akkor is tiltani lehetne meg oket vagy bunko vagyok, ha beviszem..:)
2014. aug. 3. 17:34
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,az elsö naptol szamoljuk. Es igen,nem illik tüzelö szukat a többi kan kutya köze vinni.Sajnos a szukas gazdaknak be kell vallalniuk azt a 2 hetet,hogy valahova olyan helyre viszik a szukat ahol nincsenek kutyak vagy csak nagyon keves.Ja,es szigoruan poraz! Gondolom nem akarod,hogy vemhes legyen a kutyad,a kutyak egy pillanat alatt összeragadnak,mire odaersz mar nem is tudsz mit tenni.
2014. aug. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de azert hulye nem vagyok. Azert irtam le kb tiz sorban, hogy egyertelmu legyen: meg NEM TUZEL, de mar szagolgatjak. IGY vihetem-e kutyak koze?
2014. aug. 4. 09:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, izgatja a kanokat, ha tüzelés előtt vagy után van a kutya, de azt a gazdinak tiltani kell. Pl. az enyém ha nem tüzel, akkor is mennek rá a kanok. Én a helyedben nyugodtan elvinném, az is lehet, hogy majd csak 1 hónap múlva fog tüzelni. Vidd el, nem lenne szabad, hogy lehurrogjanak...
2014. aug. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van,beneztem de a hangnemed nem tetszik. Vidd ha akarod es szereted nezni ahogy felborogatjak es összenyalazzak a kutyadat. Üdv.
2014. aug. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!