Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A tenyésztő megengedte, hogy...

A tenyésztő megengedte, hogy a lefoglalt kiskutyát én nevezzem el. T alom lenne és a Tigris névre gondoltam. Szerintetek nem túl gyerekes az egy majdan kiállítási kutyának?

Figyelt kérdés
Persze magyarul nem az angol Tiger megfelelője.
2014. aug. 3. 17:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kiállításon a kutyát nézik,nem a nevet.
2014. aug. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lényegében a testét nézik az igaz. Amúgy elfelejtettem 12/L.
2014. aug. 3. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kutya fajtájától is függ, de nekem így első hallásra eléggé gagyinak tűnik, már bocs.
2014. aug. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beagle a fajtája.
2014. aug. 3. 17:42
 5/12 KGabi0000 ***** válasza:
35%
Nekem nem tetszik,az macskanév,szerintem válassz másik nevet.Amúgy 12 évesen honnan tudod,hogy kiállítási kutya lesz?Mivan,ha mégsem lesz odavaló?
2014. aug. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túl fantáziadús.

Thor, Tyron, Tyson, nekem ezek tetszenek, és persze még rengeteg T betűs kutyus név létezik :)

2014. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nevezed, ahogy akarod, én csak azt nem értem, hogy mi köze egy beagle-nek a tigrishez...

Hivatalos névnek valami komolyabbat, hozzáillőbbet választanék (attól még hívhatod úgy, ahogy szeretnéd), és az sem árt, ha a kennel nevéhez passzol.

2014. aug. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
A tenyésztő szerint nagyon szép példány és megérné vele foglalkozni.
2014. aug. 3. 19:48
 9/12 anonim ***** válasza:
A kiállításhoz rengeteget kell tanulni is
2014. aug. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Olyan nevet választasz neki amilyet akarsz, ami neked tetszik.

Valóban kiállítási kutyáknak általában nem ilyen nevet szoktak adni, esetleg kérdezd meg a tenyésztőtől neki milyen ötletei vannak.

A kiállításhoz meg sokat kell tanulni neked is és a kutyának is.Handlerre még nem gondoltál?Lehet jól jönne az elején hogy megmutassa mit hogy kell egy beaglenél.Habár elég egyszerű fajta, ha gondolod írj egy privátot.

2014. aug. 4. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!