Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az ivartalanítást, chipezést...

Az ivartalanítást, chipezést mennyiért válallják? Úgy összáron a kettőt, Csivava kutyusról van szó

Figyelt kérdés

2014. aug. 3. 22:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy fontos infót hagytál ki, kan vagy szuka a szóban forgó kutya? A kanok ivartalanítása olcsóbb, a szukáké nagyobb műtét, drágább. A chip általában 3-5ezer között szokott lenni, de figyelj oda, hogy regisztrálva is legyen, ne csak csippelve. Hívd fel a környék jó pár állatorvosát és kérdezd meg, így kapod a legtutibb választ, mi itt csak saccolnánk.
2014. aug. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A chipezés sok helyen egységesen 3500 Ft, ebben benne van a beültetés és a regisztráció is, de jobb előre rákérdezni, mert én pl a macskánál megszívtam egy 6000 Ft-os chipezéssel hogy nem kérdeztem rá előre...


Az ivartalanítás jó eséllyel 18-32 ezer között van, ez függ attól, hogy szukád van, vagy kanod. Ahogy előttem is írták, kanoknál olcsóbb, mert kisebb műtét.


Egyébként a legtöbb helyen kilóra határozzák mg a műtét árán nemeken belül, és sokszor szerveznek ivartalanítási akciókat is, érdemes utánanézni, olykor jóval olcsóbban elvégeztetheted a műtétet...


Ezt nézd meg pl, nagyon-nagyon akciós a Zöld Zebrásokkal, még a chip is csak 2500...

2014. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előző voltam, link lemaradt:


[link]

2014. aug. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig ahol néztem, 3500Ft volt egységesen a chip regisztrációval együtt.

Ivartalanítás, ahogy írták, eltérő a szuka és a kan kutyák esetében, utóbbi jóval olcsóbb, közel feleannyi. Illetve kutyáknál a súly is befolyásolja az árat, minél nagyobb, annál több.

2014. aug. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!