Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tányérját mivel érdemes...

Kutya tányérját mivel érdemes tisztítani, fertőtleníteni?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én ecettel/szódabikarbónával szoktam. A bacikat megöli, a vízkövet leoldja, de ha jól kiöblíted, nem ártalmas a kutyára.

A Domestossal és társaival az a gond, hogy megtapadnak a felületen és szinte lehetetlen őket lemosni.

2014. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
Bár macskánk van, de a táljait ugyanazzal a mosogatószerrel mosom el, amivel a mi tányérjainkat szoktam.
2014. aug. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Bár véleményem szerint nem igényel extrább kezelést, mint amivel a saját edényeinket mossuk, ha megnyugtat tényleg nem rossz ötlet az ecet és szódabikarbóna, ráadásul természetes. (off: csak azt nem értem, hogy ha a kutyáinkat ennyire féltjük a vegyszerektől, magunkat miért mérgezzük folyton?)
2014. aug. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És folyékony szappannal nem jó?
2014. aug. 4. 13:04
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A folyékony szappan azért nem jó, mert sokkal jobban rátapad a felületre, mint a sima mosogatószer.

Ezért van az is, hogy a fürdőszobában a kádat és a mosdót a szappanlerakódás miatt is kell gyakran tisztítani.

Én személy szerint ugyanolyan mosogatószerrel mosom a kutya tálját mint a saját edényeinket.

A vizes tálat ecetes vagy vízkőoldós vízzel szoktam elmosni.

2014. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!