Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen ez a kutyatáp? Jó íze...

Milyen ez a kutyatáp? Jó íze van e, megeszi e a kutya?

Figyelt kérdés

[link]

A kutyám nagyon válogatós, hajlamos otthagyni a drága tápot is



2014. aug. 4. 13:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
enyém se eszi a tápot , adj neki húst azt biztos megeszi
2014. aug. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ha tápot nem eszi adj neki húst sokkal egészségesebb mint ezek a tápok amik tele vannak gabonafélékkel és egyéb oda nem kellő dolgokkal. De ha ragaszkodsz a táphoz koplaltasd egy kicsit és meglátod milyen jó ízűen fogja enni azt is.
2014. aug. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
39%
A hús elég drága mulatság..a táp is jó csak melegvizet öntsél rá és esetleg egy kevés szaftot vagy kutyakonzervet.lenyleg az h ne szárazon add neki mert a száraz étel nem természetes eledel nekik
2014. aug. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

A Royal Caninről sok rosszat hallani. A sok ízfokozó miatt lehet, hogy megenné, de gyomorproblémái lennének tőle, valószínű.

Ha nem vállnak be a tápok inkább BARF etetés.

2014. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 sippara ***** válasza:
86%
Lerakod elé tíz percre, aztán elveszed, másnap este ugyanez. Pár nap után enni fog. Azért nem atomfizika basszus, el nem tudom képzelni, mi másra idomíthatja még be a kutyájuk az ilyen embereket...
2014. aug. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

Az én kutyám se eszi meg a tápot önmagában. Brit Care tápot eszik, de csak úgy eszi meg ha összekeverem neki pástétommal.

A Fressnapfban vagy egyéb állatboltokban lehet kapni, 300 g-os alutálcás kutyaeledel.

Nekem a nagytestű kutyám két napig eszik egy ilyen dobozzal.

A felét bekeverem neki a száraztáppal, másik felét másnap, és úgy eszi mint aki napok óta nem evett.

Rengetek tápot kipróbáltunk már, de egyik sem lett a kedvence, így viszont a pástétommal mindent megeszik.

Ha pedig épp elfogy a pástétom és nem tudom azonnal pótolni, arra az esetre tartok a fagyasztóban pulykanyakat. Azt is imádja.

2014. aug. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 sippara ***** válasza:
67%

Ja, bocs, közben látom, hogy nem jó a válasz :) Máris javítom


Az én mucikám semmilyen tápocskát nem agyon akar megenni, úgyhogy én a Gundelből szoktam neki marhabélszínt rendelni minden hétköznap, hétvégén néha mekizünk, néha burgerkingbe megyünk, attól függően, hogy mucikának éppen mihez van kedve. Ha esetleg nem lenne nyitva a Gundel, tartok neki otthon öt kiló bélszínt a fagyasztóban, ilyenkor azt csinálom meg barnamártással és krokettel. Mucikáról tudni kell még, hogy nagyon kényes a tálalásra, a Gundelből sem eszi meg a bélszínt, ha nincs meghintve petrezselyemmel, vagy ha nem a szokványos arannyal futtatott herendin tálalom az ételét. Ilyenkor leülünk egymással szemben, szépen felvágom neki a bélszínt meg a krokettet, meghempergetem a barna mártásban, és falatonként adom a szájába játék közben, 24 karátos aranyvillácskával.

2014. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 sippara ***** válasza:
62%
...és 100%. Beszarok.
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Akiteki ***** válasza:
100%
Sosem szoktam érdeklődni a kutyáimtól, hogy mit szeretnének enni. Azt eszik, amit eléjük teszek. Ha netalántán (bár ilyen nem fordul elő, mert nem kívánságműsor) valaki otthagyná, akkor majd másnap a szokott időben megkapja.
2014. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
40%

Attól még hogy valakinek fontos az, hogy a kedvence olyat egyen ami ízlik is neki, senkit nem kellene leminősíteni!!!

Igen is például nekem is fontos, hogy ne undorodva egyen csak azért mert már két napja nem evett semmit, meg utálja amit elé teszek. Ettől még semmivel sem vagyunk rosszabb gazdik, mint Ti.

Csak valakinek igenis fontos, hogy olyan ételt adjon a kutyájának amit szívesen fogyaszt. Csak a a kutya tudja eldönteni, hogy ízlik-e a neki az adott étel vagy sem, mert ő eszi és nem mi.

Mindenki tartsa tiszteletben más álláspontját, ha pedig nem tetszik inkább ne kommenteljen, vagy mondja el a véleményét, de kulturáltan!!

2014. aug. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!