Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Munkavonalú kuvaszt, komondort...

Munkavonalú kuvaszt, komondort kitől lehet/érdemes venni? Vagy jobban járok külföldi fajtával?

Figyelt kérdés

Nem biztos, hogy szép ilyent kérdezni, de melyik tenyésztőhöz érdemes menni vagy ha nem ott akkor hol,kitől érdemes ilyen kutyákat beszerezni?

Terület őrzéshez,lehet, hogy állatok is lesznek.



2014. aug. 4. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:
35%
A komondor ahhoz elég jó választás, hisz pásztorkutya lévén nincs benne vadászösztön, nem fogja bántani az állataidat. Őrző védőnek is jó, meg aztán ki merne bemenni egy ekkora kutyától?
2014. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
komondortenyésztőt tudtam, de félek, hogy már abbahagyták. Publikusan amúgy sem írnám le, de nagyon jó kutyáik vannak/voltak: egyrészt külsőre is, másrészt viselkedésre teljesen, ráadásul láttam, hogy hogy kezelik a kérdést, tőlük bármikor vettem volna kutyát magamnak is.
2014. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Privátban tudok írni munkavonalas, ösztönpróbás komondor tenyészeteket.
2014. aug. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kuvasznál a Györgyudvari vagy Vértesi-Selymes kennelt keresd meg.
2014. aug. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!