Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a gond a kutyámmal?...

Sz.tibor kérdése:

Mi lehet a gond a kutyámmal? Legyek lepik a fülét a és a hátát és nagyon vakaródzik a füle szinte már varas és eléggé nyűgös is! Pedig többször is meg fürdettem bolha irtót is fújtam rá nagyon sajnálom szegényt szinte kínlódik egész nap.

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Gáz van öreg! azonnal állatorvos (persze, ha csak nem kamu kérdés) ! Ne hagyd kínlódni szegényt!
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen betegség, de nem tudom pontosan a nevét. A szomszédunknak a kutyájának volt ilyen baja, elvitték az állatorvoshoz, aki adott neki gyógyszert és pár napon belül helyrejött. Ha viszont nem kap megfelelő ellátást, akkor a sebei elfertőződnek és elpusztulhat. Sürgősen vidd el egy állatorvoshoz!
2014. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem, nem kamu ! ez teljesen igaz!! nagyon sajnálom szegényt holnap viszem ! vagy kihívom kösz a választ !!!
2014. aug. 4. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Utólag elmesélem, sajnos az én kutyámmal szinte minden éven megtörténik. Én napi 2x alkohollal szoktam kitisztítani a sebet, meg körülötte bekenem mikor mivel ami távol tartja a legyeket. Figyelni kell rá mert ha már sebes akkor nagyon fogják támadni. Bár a tisztítás fáj neki, de tudja hogy jót teszek vele, így rezzenéstelenül megvárja amíg megoldom(általában izgága kutya). Pár napig érdemes fertőtleníteni amíg rendesen be nem varasodik, de amíg teljesen meg nem gyógyul addig valami légyűző szer elengedhetetlen, mert megint kikezdhetik.
2014. szept. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!