Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a baja a kutyámnak?

Boldi910 kérdése:

Mi lehet a baja a kutyámnak?

Figyelt kérdés
Egy tacsó-törpepincser keverékről van szó aki körülbelül 5-6 éves. Senki nem bántja/bántotta az ég világon és meg mozdul akkor nyüszít és föl venni sem lehet kézben mert akkor is nagyon hisztizik, eddig ilyen nem volt csak korábban szintén volt ilyen 1.-er. És éjszakai is csak bent volt a helyén és nyüszített mikor megy ki a lépcsőházból sétán ugy nyüszít a lépcsőn és nem lehet ott levinni se mert akkor mégjobban csinálja. Olyan égő csak megyek a kutyámmal és mindenhol nyüszít és nézelődnek ki az ablakon mintha valaki nagyon bántaná szerencsétlent.

2014. aug. 5. 06:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem fájhat esetleg valamije? Patella elég ggyakori probléma tacskóknál. Egy orvosi kivizsgálás semmiképp sem ártana.
2014. aug. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Jaja, orvoshoz vigyétek, a tappancskáit ha óvatosan meg fogod nem sír jobban?

Egy benőtt farkas köröm brutál tud fájni, vagy tüske, ilyesmit keress szerintem..

2014. aug. 5. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bizony, égő, hogy mész a kutyáddal és nyüszít. És azért égő, mert a szuper gazdájának eszébe nem jutna, hogy egy kutya , ha fáj valamije, akkor nem szól, hogy gazdi, menjünk már orvoshoz, mert fáj a hátam. Csak nyüszít szegény, amikor a fájdalom belevág .
2014. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Már második nap mikor ezt tapasztalod elviszed orvoshoz, ő megmondja mi a baj.
2014. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt tegnap este 11:00-óta lett tapasztalva és nincs akkor állatorvos és össze szarta magát a lakásba és akkor vittem le és végig nyüszített és nem tudtam mit csinálni akkor.. orvos nem nagyon mond semmit....
2014. aug. 5. 16:43
 6/10 A kérdező kommentje:
Rendesen tud járni a lábán. És csak lépcsőn meg mikor igy megy valaki felé mintha nagyon meg ilyedne.. nincs lábába szerintem tüske se semmi ilyesmi nem nagyon sikerült meg néznem de végig tapogattam a talpát és nem volt benne semmi de a lábain tud is járni csak időnként nagyon nyüszít.. ha kézbe veszem akkor akkor is nyüszít mert fel kellet vennem mert meg indult a lépcsőn fel fele a lépcsőházba és nagyon sírt és nem ment fel hanem meg állt az aljába és fel vettem és akkor is nagyon sirt.(Tudom hogy hogyan kell meg fogni a kutyát nem velem van a baj)
2014. aug. 5. 16:47
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha nem viszed orvoshoz a kistacskát veled lesz a baj...

Szólj a szüleidnek és menjetek!...

2014. aug. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
de multkor is volt ez neki és egyik orvos se mondott semmit.. többnél is jártunk
2014. aug. 5. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát ha így áll a dolog, én végig tapogatnám a helyedben, A-tól Z-ig a kutyust, és ott ahol a legjobban ordít arra a területre koncentrálnék..

Vissza a dokihoz, és az a lábát, vagy amit nagyon fájlal röntgenezze meg..

Jobb ötletem nincs...

2014. aug. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik valószínű baj a gerince. Olyan orvost keress, aki tud röntgenezni és ért a gerincbetegségekhez. A tacsiknál sajnos a hosszú hát hajlamosít a csigolya gondokra.
2014. aug. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!