Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Argentin dog, husky, roti ha...

Argentin dog, husky, roti ha kiskorukban kerülnek össze mikor felnőnek nem fogják bántani egymást?

Figyelt kérdés

2014. aug. 5. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nevelés kérdése. De 3 ilyen habitusú kutyát egyszerre... hát én csak annak ajánlanám, aki mögött van legalább 20 év tapasztalat (és ez alatt nem a kaja-pia odahajítását, meg a napi 2 buksisimogatást értem).
2014. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy domináns kan/szuka argentin dog, meg egy szinten domináns roti (fajtájából adódóan mindkét fajta az, ha nem, akkor azok selejtesek) valószínűleg soha nem lesznek barátok, mivel egyik sem olyan, hogy megadja magát a másiknak, így én tuti nem tartanék két azonos neműt együtt.
2014. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
0%
Szerintem ha együt neveled őket,akkor biztos,hogy nem bátják egymást.
2014. aug. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Általában több kan, ha együtt nő fel, akkor jól ki tudnak jönni egymással. A rangsor kialakul még kölyökkorban. Utána nyilván előfordulhat veszekedés vagy vita, de nagy gáz nem szokott lenni.
2014. aug. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

bar nem pont ide illo, de megis, menhejre kerult, verekedtetett pit, brutal kinezetu, mas kutyakkal nem fer ossze, erre latom 1 kennelbe, szinten kan, szinten brutal pittel.

kerdem (gondolom) testverek, nem! es jol megvannak, vannak erdekes szivszorito dolgok :/ :)

2014. aug. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
milyen neműek? egyidősek?
2014. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy te képes vagy-e az alfa szerepét betölteni. De egyszerre három kölyök kutya, ráadásul nem is a legegyszerűbb esetek... Biztosan készen állsz te erre, és a komplett családod?
2014. aug. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Huskym van és egy keverékem, mellettük rotim volt ideiglenesben, most staffi van. Balhé nem volt, nincs, hiszen normálisan vannak nevelve.
2014. aug. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

ja hát én készen, mert ebből csak egy az enyém :D


köszönöm a válaszokat

2014. aug. 6. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!