Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyári diákmunka menhelyen?

Nyári diákmunka menhelyen?

Figyelt kérdés
Jövőre tervezem hogy nyári diákmunkát vállalok, akkor már nyolcadikas leszek. Mivel imádom az állatokat, főleg a kutyákat, arra gondoltam hogy megkeresek egy közeli menhelyet. A kérdésem az lenne, hogy ez hogy van, van valami korhatár vagy képzettség vagy ilyesmi kell? És sétáltatni, etetni, jàtszani kell velük, gondozni, vagy mindegyiket? Nem a pénz miatt mennk, hanem hogy hasznosan töltsem a nyarat:) Tapasztalatok is jöhetnek;)

2014. aug. 5. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

16 a korhatár.

Ingyen viszont mehetsz önkénteskedni már most is. Sok helyen örülni fognak.

2014. aug. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menhelyeken szerintem diákmunkára ne számítás, csak önkénteskedésre. Egyébként dicséretes a hozzáállásod, hogy nem kockulni akarsz :) sok sikert!
2014. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam, szóval ne számíts
2014. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is önkéntesnek tudsz csak menni, már csak azért is mert ami pénzük van a menhelyeknek azt a kutyák etetésére költik nagyrészt.


Ott bármit csinálhatsz kb. Meg majd látják melyik kutyusokat bízhatják rád. 1. nap a problémásabb ebek közé azért nem fognak engedni.

2014. aug. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Pénzt ne nagyon várj. Én sokat járok ki a helyi menhelyre segîteni,de ôszintén szólva ha akarnának-vagy tudnának egyáltalán- akkor sem fogadnék el pénzt. Nem azért ,mert 18 évesen szét vet a pénz,hanem nem lenne szívem azok elôl a kutyák elôl el venni a pénzt. Vagy ha el is fogadnám akkor is rájuk költeném.


Amugy a menhelyen töltött idôt nem munkának tekintentem. Kutyákon segíteni,etetni,itatni ôket na meg játszani velük nem munka :) Amit munkának lehetne tekinteni az talán a kenelek takarítása,de az is inkább csak egy kötelesség :)


Nagyon-nagyon jó ötlet az,hogy önkéntes legyél egy menhelyen. Nincs korhatár és akár évközbe ha idôs engedi is ki mehetsz,ha csak egy fél órára az is valami,vagy hétvégente,de ezt ne a pénz miatt tedd,hanem szeretetbôl,önszántságból.


Esetleg valami kisállatboltba probálkozhatsz be hátha ott tudnan neked segiteni valami munkába.

2014. aug. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondoltam hogy önkénteskedni csak hirtelen nem jutott eszembe a szó bocsi:) megy a zöld kéz;)
2014. aug. 5. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!