Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of Wild vagy Brit care?...

Taste of Wild vagy Brit care? SOS!

Figyelt kérdés
Megrendeltem már a TOW-ot, de most olvasom, hogy külföldön botrány volt a gyárral. Elbizonytalanodtam. Akkor nem is olyan jó ez a táp? Még holnap telefonon ki tudnám cserélni.
2014. aug. 5. 17:33
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem egyik sem ! :( ....vagy eukanuba,royal canin, dog chow vagy pedig acana ...szerintem ezek a legmegbízhatóbb tápok! :)
2014. aug. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
ha a britnek jobb az összetétele azt válaszd. én gabonamenteset szoktam és épp 1-2 napja tettem fel kérdést h porta 21 vagy totw válasszam-e, és inkább a portát ajánlották. milyen botrány volt amugy?
2014. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
bocs lemaradt, h bár igaz h az macskás kérdés volt.. de szerintem az összetétel legyen az, ami dönt! hol olvastál a botrányról? mert attól függ mi a baj..
2014. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Szerintem a brit jobb, mint a tasteOW, de majd úgyis kiderül, hogy a kutyának mennyire jön be. Úgy értem milyen lesz tőle a szőre, stb.
2014. aug. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:

Acana, dog chow kilőve, már etettem, allergia és sok végtermék volt. Eukanubát sokan nem ajánlják, Royal Canin drága. 52 kg-os kutyám van.


Gabona csirke, szója menteset keresek.

2014. aug. 5. 18:02
 6/32 A kérdező kommentje:
Végül is a Royal Canin még beleférne, de ez már tényleg a felső határ. Van csirke, szója, gabona mentese?
2014. aug. 5. 18:04
 7/32 A kérdező kommentje:
3-as. Itt a gyakorin olvastam, hogy ellenőrzés volt a gyárba és akkor nem voltak megfelelőek a higiéniai körülmények.
2014. aug. 5. 18:06
 8/32 A kérdező kommentje:

Egyébként röhej, hogy a híres Royal Canin-ak a legelső összetevője rizs és tele van gabonával.


Összetétel:

Rizs, kukoricaliszt, búzaliszt, tojáspor, állati zsiradék, búzasikér, ásványi anyagok, kukorica glutén, növényi rostok, növényi olajok (szója, borágó), halolaj, fruktooligoszacharidok-, L-lizin, kálium-citrát, taurin, körömvirág kivonat (lutein forrása), L-karnitin.

2014. aug. 5. 18:07
 9/32 anonim ***** válasza:
[link] itt vannak gabonamentesek, zoopluson vagy zoofaston is ki lehet választani, hogy milyen mentes, v diétás tápot szeretnél. ha eleget rendelsz ingyen kihozzák, ha találsz valamit érdemes megnézni honnan olcsobb és nagy mennyiségben rendelni. persze csak miután megvan, melyik lesz a tuti :) ha boltban is veszed itt minden info megvan roluk (összetétel) egyszerübben áttekinthetö, legalábbis szerintem. alpha zooban, fresiben mind kaphato szinte. esetleg még a fresis tápok nem tudom mennyire jok.
2014. aug. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi! A zoofast-ról rendelek évek óta. Mindenképpen nagy kiszerelés kell.
2014. aug. 5. 18:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!