Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van?...

Milyen fajta kutyátok van? Elmesélitek róla a legcikisebb/legviccesebb/legcukibb történetet?

Figyelt kérdés

Milyen fajta? Hogy hívják? Hány éves? Szuka(lány) vagy kan(fiú)? Mi a legviccesebb/legcikibb/legcukibb történet róla? Milyen színű? Csak érdeklődésből. ;)


Amúgy nekem 1 Törpe uszkárom van, szuka(lány), fehér, Panni a neve! :)

Legcukibb történet: Mikor nemrég megnyírták, bement minden egyes boltba, (olyan kis "peckesen") és mutogatta:

"Milyen szép vagyok! Megnyírtak" :D



2014. aug. 5. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia, nekem egy 4 éves Labrador retriverem van, Molly a neve, tehát lány.A legaranyosabb talán az volt, mikor építettük neki a házat, akkor 2 oldala már megvolt, és Molly elaludt a házban, de mi közben fúrtunk, kalapáltunk a füle mellett, és nem ébredt fel :-P

Aztán volt olyan is, hogy - miven vízi kutya - kivittük a közeli tóhoz, és meglátott egy vadkacsát. Gondolhatod mi volt...berántotta nevelőapámat a vízbe ;-)

A Te kutyusod is aranyos lehet!

2014. aug. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel vízi kutya* bocsi, tabletről írok...
2014. aug. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! A tied is nagyon cuki! ;) Várom a további válaszokat ! :)
2014. aug. 5. 19:46
 4/6 anonim ***** válasza:
tegyetek fel képeket is!
2014. aug. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy 4 éves labim van, Bella. Igazából 2 van, az egyik akkor, amikor még nagyon pici volt, akkor az történt, hogy volt ilyen négy almás láda egymáson (kb 1,5 méter magas) és mikor hazaértem, azt látom, hogy kutya éppen tápászkodik le a tetejéről, egy nagy alma meg már a földön, és azt kezdte csócsálni. A másik most volt. Az volt, hogy mentem egyik ismerősömhöz tegnap 5-kor, és vittem Bellát is.Na most az a fantasztikus ötletem támadt, hogy rárakom a szarvasagancs sapeszomat, mert nagyon helyes benne, és így randalíroztunk végig fél órán keresztül :) Képet mindjárt küldök :)
2015. jan. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

itt van Bella :) : [link]


[link]

2015. jan. 1. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!