Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dobermann kan méretei? A...

Dobermann kan méretei? A kérdés azoknak szól, akiknek van kifejlett dobermann kanja. Kíváncsi lennék a nyak körméretére, orrhosszra, mellkaskörfogat és minden egyéb olyan méretre, ami segít a felszerelések méretének belövésében.

Figyelt kérdés

(A kutya még nincsen meg, és tudom, hogy van amit érdemes rápróbálni vásárlás előtt, de ha van lehetőségem olcsón hozzájutni pár dologhoz, akkor jó tudni mekkorában gondolkozzak egyáltalán)


Szükséges felszerelés alatt főként hámot, nyakörvet szájkosarat értek, a többit meg tudom venni centik nélkül is.



2014. aug. 5. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz, ha úgy gondolod, azért , mert dobermann kan, akkor mindegyik egyforma.

Vissza kérdezek....

Akarok majd gyereket, fiút. Adjátok már meg egy felnőtt férfi méreteit.

2014. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Oké, módosítom a kérdést...


Általános méretkategóriákat tud írni valaki? Ezesetben mondjuk egy tenyésztő...


Teljesen tisztában vagyok benne, hogy nem egyformák, de két felnőtt dobermann kan között már csak nincs akkora különbség, hogy egy állítható nyakörv, vagy hám ne legyen jó...

2014. aug. 5. 20:18
 3/11 A kérdező kommentje:

Plusz szerintem ezt kicsit eltúloztad... Egy fajtastandardnek megfelelő kan dobermann 34 és 45 kg között kell hogy legyen...

Nehogy azt mondd már nekem, hogy ilyen szórásban lehetnek akkora különbségek mint felnőtt akármilyen férfiak között...


Imádom mikor ezt csinálják a válaszolók...

2014. aug. 5. 20:21
 4/11 A kérdező kommentje:

*tisztában vagyok vele...


Bocsi, a kapkodásnak ez a vége

2014. aug. 5. 20:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Hidd el nekem, hogy ha bemész a boltba, hogy dobira kell cucc, akkor ők nagyon jól tudják, hogy mekkorát adjanak.

Felesleges méregetni.

2014. aug. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ez valószínű, a probléma ott van, hogy most sajnos szükségem lenne a centire, mert külföldi netes oldalon tudnék rendelni nagyon jó árban felszerelést, és hazafelé hozná a barátnőm, aki éppen kint van, szóval nem lenne rossz a centizés...


Ha így nem megy, akkor megtippelem.

2014. aug. 5. 20:33
 7/11 anonim ***** válasza:
Ennyire előre fölösleges vásárolni, mert mire felnő a kutya, lehet hogy egy fél vagy egy egész számmal ki kell cseréni a cuccokat. De amúgy megkérdezed a tenyésztőt (mert gondolom alapból onnan veszel kutyát), ő pontosan tudni fogja, hogy melyik életszakaszban melyik méret a jó.
2014. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Azt hiszem jobban járok ha tenyésztőnek írok, eleve ezzel kellett volna kezdenem, de ezt mindig csak utólag látom be.


Még szép, hogy tenyésztőtől. Inkább kifizetem most (pár hónap múlva) azt a 160.000 Ft-ot, de akkor tényleg egészséges és fajtatiszta kutyám lesz...

Ilyen kutyára vágyom 10 éve, nem kockáztatok :)


Kölyökcuccokat megvagyok, a környéken van egy kölyök dobi, azt meg tudom rendelni, majd ha kinőtte elajándékozom egy menhelynek.

2014. aug. 5. 20:37
 9/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha jól tudsz angolul, akkor érdeklődhetsz a vevőszolgálatnál, hogy dobira szeretnéd a hámod, de nem tudod milyen méret lenne a jó és mit ajánlanak. Mondjuk ez akkor gázos, ha amerikai a termék, mert ugye az amcsi dobik kicsit másabb kinézetűek, mint az itthoniak :) De a tenyésztő tuti tudni fogja.
2014. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

A vevőszolgálat az utolsó tartalékos terv. Az angollal nincs gond, de nem szeretnék félreértést, ugyanis amerikai a cucc :)


Maradok a tenyésztőnél. A segítő szándékot köszönöm

2014. aug. 5. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!