Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tele van az útcánk elég...

Tele van az útcánk elég nagyméretű kutyával, nincsen gazdájuk szerintünk, kinn mászkálnak, a gyereket már egyedül el sem merem engedni. Kit lehetne értesíteni, hogy vigyék el a kutyákat?

Figyelt kérdés
Mert ugye mint mondtam elég nagy jószágok, félelmetesek.
2010. jan. 12. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Önkormányzat.
2010. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
8%
sintéreket kikell hívni vagy mik azok :)
2010. jan. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
fajtamentők, menhelyesek, sintéreket nee..
2010. jan. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
számtalanszor próbáltuk felhívni a gyepmestert, de nincs bekapcsolva a telefonja..
2010. jan. 12. 14:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is sok kutya kóborol az utcán. Pitbullszerű, berni keverék, német juhász, bullmasztiff típusú stb... És tudod mi az érdekes? Hogy egytől egyik mind barátságosak és alázatosak! És miért? Mert kint vannak az utcán, találkoznak sok emberrel is kutyával (amúgy van gazdájuk csak kiszöknek) Míg a benti kutyák mind antiszocálisak, mert sosem viszik ki őket és nem foglalkoznak velük! Aztán ha egyszer kiszabadulnak akkor tuti rátámadnak az én kutyáimra!

Szóval azért mert nagy egy kutya, még nem kell tőle félni! Nem utálni kell hanem megmenteni, segítséget nyújtani az ilyen kutyáknak.

2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
2010. jan. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Önkormányzatnak szóltunk, sintérek jöttek ki. :(
2010. jan. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

ezt kutya válogatja, hogy kinn van emberek között és nem harap meg senkit, erre is hallottam már ellenpéldát, meg arra is, hogy benn lakik velük a kutya vagy velük, és épp azt támadja meg.

[link]


ezért lenne jó a chip rendszer, nem csak Pécsett, mert így a gazdáját is felelősségre lehetne vonni ha baj történik...

és nem mondtam hogy utálom őket, csak fordított helyzetben te sem örülnél neki, főleg akkor ha esetleg meg is harapná a gyerekedet.

2010. jan. 12. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Az önkormányzat a fenntartója a sintértelepnek, természetes hogy Őket értesítik, ez nem meglepő.
2010. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!