Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyakörv vagy hám? Flexi póráz...

Nyakörv vagy hám? Flexi póráz az jó?

Figyelt kérdés
Melyik jobb? Vagy ez attól függ, hogy a sétáknál mennyire húz? A Flexi póráz az jó minőségű?

#sajt #mókus #káposzta #kecske #flexi #sorompó #West Highlan White Terrier
2014. aug. 6. 09:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Kistestu kutyushoz ham, nagyobbtestuhoz nyakorv. De huzastol is sokat fugg
2014. aug. 6. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Néha a hám kényelmetlenebb, mert minden felszerelés meg minden... Szerintem nyakörv.
2014. aug. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Köszi. De a Flexi az milyen minőségű póráz? Tapasztalatból is lehet írni. Várom a további válaszokat. Köszi ;)
2014. aug. 6. 09:13
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem kell válogatni pórázok közt. (annyira)

De minden esetre ha van otthon valami póráz ami akár 10-20 éves is lehet, akkor azt használd. (mert ugyebár régebb jobb minőségű volt minden)

De ténylég! Ha otthon van valamilyen póráz (lehet akár roncs állapotú is) akkor azt használd. (A külső nem minden!!!)

2014. aug. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Köszi. Sajnos nincs otthon póráz. Volt előző kutyánk, de neki nem hiszem, hogy megvannak a régi felszerelései.

Amúgy köszi!

2014. aug. 6. 09:21
 6/22 anonim ***** válasza:

Az első, és a legfontosabb, egy jól nevelt kutya NEM HÚZ egy kicsit sem a séták során.

Nekünk van hám is, nyakörv is. Fix és flexi póráz is. Az, hogy flexi pórázon szabadabban tud mozogni, engem nem zavar, mert tudom, hogy szófogadó. A flexit is "érzi", nem megy olyan messzire, hogy megfeszüljön. Ha mégis, akkor lassít magától, nem kell neki külön mondani.

Sulit végeztem vele, és többek között ezt is, nagyon szépen megtanulta.

2014. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszi! ;)
2014. aug. 6. 09:23
 8/22 A kérdező kommentje:
Aki akar még válaszolhat! :D De köszi az eddigieket, hasznosak voltak!
2014. aug. 6. 09:24
 9/22 anonim ***** válasza:
66%

Ha tökéletesen megy láb mellett akkor mindegy, ha gondok vannak vele akkor csak és kizárólag nyakörv+rendes póráz. Flexi+hám kombinációval nem lehet tanítani egy kutyát normálisan.

Istenigazából én nem tudom mi a jó a flexiben, semmivel sem fárad le jobban, viszont h*lye gazdi kezében öröm nézni, amikor az út közepén rohangál a kutya 5 méteres flexin, vagy acsarkodik másokra.

2014. aug. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Én nyakörv párti vagyok (bár ugye nagytestű kutyáim vannak). A flexitől meg kiráz a hideg, semmire se jó. A kutya vagy mellettem jön, vagy szabadon van, a flexibe csak belegabalyodik az ember és a kutya se tanul semmit.
2014. aug. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!