Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért köhöghet a kutyám a...

Miért köhöghet a kutyám a fülmosás óta?

Figyelt kérdés
Korábban csak akkor krákogott, ha nagyon húzott pórázon, alapból nincs is rajta soha nyakörv. Tegnap az állatorvos is mondta, hogy ha ez csak ilyenkor van, akkor egyszerűen csak érzékenyebb a gégéje. Tegnap is eléggé húzott a rendelőben és ott is elkezdte a krehácsolást. Viszont miután haza jöttünk, akkor is csinálta és ma is már többször, mintha kiakarna hányni, fel akarna krákogni valamit. Lehet köze a tegnapi fülmosáshoz, vagy eleve a fülgyulladáshoz? Nyugalmi állapotban nem csinálja, csak ha pl. jön valaki és odafut a kapuhoz és szaporábban veszi a levegőt.
2014. aug. 6. 10:53
 1/4 anonim ***** válasza:

nem ártana megnézetni állatorvossal, lehet, valami megakadt a torkán

a séta alatti fuldoklást pedig hámmal tudod megoldani

2014. aug. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam róla, inkább megnyomódhatott, most próbáltam hívni az orvost akinél tegnap voltunk, majd délután lesz elérhető. A hám viszont jó ötlet a későbbiekben, többet tuti, hogy nem fogok nyakörvet adni rá.
2014. aug. 6. 11:43
 3/4 anonim ***** válasza:
a hámot azért írtam, mert az én kutyámmal is ez volt a nyakörvnél, folyton húzott és hörgött, miután átváltottam hámra, megszűnt a húzás és a hörgés is
2014. aug. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, értettem és köszi. Közben épp az előbb beszéltem egy ismerősömmel, épp szemtanúja volt, ahogy köhög a kutyám. Azt mondta, hogy az Ő kutyájával is ez volt, meg is röntgenezték, semmit nem találtak nála, de Ő is hámra váltott. Mondta, hogy neki is volt, hogy egy napig is köhögött a kutyája a nyakörv után. Kicsit megnyugodtam, de azért délután felhívom az orvost.
2014. aug. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!