Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 hónapos golden retriever...

3 hónapos golden retriever kölyök kutya túl agresszív játék közben. (harap, vicsorít) Mit lehetne tenni?

Figyelt kérdés

Kedves Fórumozók, Kutyabarátok!

Segítségeteket szeretném kérni.

3 hónapos golden retriever kölyökkutyánk játék közben harapdál,vicsorog, az emberről letépi a ruhát. Ilyenkor abbahagyjuk a játékot, de csak szalad utánunk, nekimegy az ember lábának és továbbra is leszaggatja a ruhát.


Nagy kertben van tartva. Ha megjönnek a szomszéd kisgyerekek róluk is szinte leszaggatja a ruhát, felugrál.


Mit lehetne tenni?

Segítségeteket és válaszotokat előre is köszönöm.



2014. aug. 6. 11:48
 1/10 anonim ***** válasza:
mennyi idős kora óta van nálatok?
2014. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, még nagyon fiatal. Majd kinövi!

Amikor nekünk voltak kiskutyáink, mindig kötélhúzást tartottunk, azt nagyon szerették, de ha egy percre nem figyeltem rájuk, már vittek mindent, és a lábára ugráltak (haraptak)...

2014. aug. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sétáltatni szoktátok? Mert ezt a nagy kertben van tartva dolgot általában azok írják, akik nem viszik, mert úgyis ott a kert. Ha nem viszitek, akkor el kéne kezdeni, mert a kert nem elég. Ha túl sok az energiája, persze, hogy túlpörög. Meg persze még nagyon kicsi, szóval normális, hogy nem egyből Rex felügyelő.
2014. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
úristen, megent egy vérkutya 3 hónaposan:))))))
2014. aug. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egy hangos "NEM!"-mel hagyd ott. ne játsszatok tovább. ha ugrál, ne vegyetek róla tudomást, viszont, ha nem ugrál, dicsérd azonnal. és igen, séta, játék, tanulás!
2014. aug. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
:)
2014. aug. 8. 22:11
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

A kiskutyát 7 hetesen hoztuk el.


A pórázon való sétával még gondok vannak, ezért egy nagy legelőn szoktunk szabadon sétálni.


Be fogjuk tartani "ha rossz vagy nincs játék" tanácsot.


Ennek örülök, ha normális ez az állapot, de azért próbáljuk nevelni valamilyen szinten.


Azt is hallottam, hogy ha ugrál vagy rossz újságpapírral rá kell ütni az orrára. 1-szer kipróbáltam, de akkor rám morgott. Szerintetek ez a módszer ér valamit vagy csak olaj a tűzre?


Köszönöm még egyszer a kommenteket :)

2014. aug. 8. 22:18
 8/10 anonim ***** válasza:
én anno az újságpapírral a farára kell ütni tippet olvastam, és játéknak fogta fel. nekem bejött a határozott "nem!", és a legfontosabb a következetes, és egyértelmű szabályok felállítása. sok sikert a kis édeshez! 5. voltam.
2014. aug. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ, akkor a határozott Nem-mel fogok próbálkozni :)
2014. aug. 11. 10:58
 10/10 anonim válasza:

mindenki olvassa! a kutyák és a gazdik érdeke is!


[link]

2015. jún. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!