Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ad valaki ilyen zöldkagyló...

Ad valaki ilyen zöldkagyló kivonatot a kutyájának?

Figyelt kérdés

[link]

Tudnátok segíteni, hogy mennyit kell adni a kutyának ebből? Egy kb 10 és 20 kilós kutyának kellene.


2014. aug. 6. 19:12
 1/8 anonim válasza:
napi 2 kapszula
2014. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én nem pont ezt a fajtát, de szoktam kúra szerűen adni a kutyámnak. (Rottweiler, és kicsit több kg.)

Én úgy csinálom, hogy 3-4 havonta 1 hétig, naponta 2 tablettát/kapszulát keverek bele a kajájába.

2014. aug. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mind a két kutyának napi 2 kapszulát? Nem sok az egy kicsit? Na meg az egyik nincs 10 kiló másik meg nincs 20 kiló. Akkor is egységesen kell adni? Nem értem.
2014. aug. 6. 19:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Én ilyet adok már egy éve a patellás kistestű kutyámnak.60 kg-os emberre szabják, tehát ha 30 kilós a kutya akkor 1/2 kapszula kell és így tovább.
2014. aug. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
10 kilósnak 1/6 része kell a kapszulának, ezt úgy tudod kiadagolni kb-ra hogy megnézel egy kapszulát képzeletben 6 részre vágod, majd kettészeded és kiöntesz belőle 1 részt.
2014. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én GF 600-at adok a kutyámnak. Abban 600 mg, ebben 500 mg zöldkagyló van.

A 12 kg-os kölyköm napi felet kap, ha 15 kg-os lesz, akkor adok neki napi egyet.

Ez van a dobozán:

"Adagolás (tabletta/nap):

elsõ 5 hét azt követõen

15-30ttkg: az első 5 hétben 2, azt követően 1 tabletta/nap"

Felesleges napi kettőt kapni a kutyáidnak.

2014. aug. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a zöldkagylót lehet túladagolni? Ha mondjuk 2x adagot evett a kutya eddig mint kellett volna neki?
2014. aug. 6. 20:36
 8/8 anonim ***** válasza:
nem lesz semmi baja tőle, ez nem gyógyszer ez csak egy kagylóféle.
2014. aug. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!