Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Acana Wild Praire vagy BARF?

Acana Wild Praire vagy BARF?

Figyelt kérdés

Staffim van, masfel eves.

Melyik etetest ajanljatok?

Az Acana Wild Prairet eszi mar fel eve, 60% hus, 40% noveny.

Maradjak ennel?

Vagy valtsak BARFra?

Ha BARFoznek, nem koszolna nagyon a nyers hussal?

(Mert velunk van egy szobaban, ott is eszik, es azert nem orulnenk a mancsolasnak, buznek.


2014. aug. 7. 05:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Én BARF-ozok már egy éve a kutyával, mi nagyon szeretjük ezt a módszert, de sajna ez koszol mert kirakja a tálja mellé a kutya a csontos húst és ott eszi meg.Erre sokan leterítenek egy lepedőt és mondjuk heti szinten azt kimossák és azon eszik a kutya.Nyilván nem olyan mint a táp ami száraz, hogy nem ken össze semmit.Én ecetes vízzel felszoktam azt a helyet törölni a kövön ahol eszik.Van erre a célra egy spricnim+mikroszálas törlőkendőm.Én a helyedben váltanék a tápról.
2014. aug. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szivesen valtanek a kutya erdekeben, a szobankban laminalt padlo van, es bolyhos szonyegek. Ott etetem mindig. nem tudom elkepzelni sem, mit mancsolna. Az a baj, hogy tobben lakunk egyutt, baratokkal es megbeszeltem veluk, hogy kutyat nem viszek ki a konyhaba. Meg kulonben is, ok rosszul lennenek a veres cafatoktol.

Ha jo ido van, az udvaron eppen meg tudom etetni.

2014. aug. 7. 13:12
 3/3 anonim ***** válasza:
Meglehet tanítani rá a kutyát, hogy egy heyen egyen és ne hurcolássza a husit.De Te tudod, én a helyedben kipróbálnám a lepedő/törülközős módszert és ott állnék a közelében, hogy ne vigye sehova.
2014. aug. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!