Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Közvetlen falszomszédtól,...

Közvetlen falszomszédtól, osztatlan közös ingatlanon milyen távolságra tarthatok kutyát?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha osztatlan közös, úgy tudom egymás között kell megegyeznetek a másik tulajdonossal, én legalábbis így tudom, és ebben dolgozom...

Fel is osztathatjátok, négyzetméterbe gondolom megvan, kinek mekkora része van. Így a saját (vagy a tulajdonos) neveden lesz, és ott már azt tartasz amit akarsz.

2014. aug. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Külön kert és kapu . Akkor az nincs szabályozva hogy milyen távolságban lehet a kutya?
2014. aug. 7. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs, de a másik tulajdonos beleegyezését kell kérni (ha biztosra mentek, papírra is vetitek, hogy késõbb se legyen ebbõl probléma) mivel közös tulajdon.
2014. aug. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megszűnt a helyi rendelet!

Akkor is bele kell egyezni a szomszédnak?Fontos lenne tudnom!!!!

2014. aug. 7. 13:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel ismétlem: közös tulajdon.
2014. aug. 7. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!