Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Titeket már nem idegesít, ha...

Titeket már nem idegesít, ha egyből a magyar törvényeket hozzák elő kutyasétáltatásnál?

Figyelt kérdés

Még azt sem tudják hol lakunk, de már ránk ugranak, hogy "a magyar törvények előírják..."

De most nem unjátok már ezeket?


2014. aug. 7. 16:35
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Ez így elég kevés infó. Írhatnál valami előzményt, mert ez alapján tényleg csak annyit lehet írni, hogy a törvény mindenkire vonatkozik aki ebben az országban él, és köteles azt betartani.
2014. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Én nem unom.

Ez egy magyar oldal.

2014. aug. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

1. nehéz lenne minden esetet leírni, mert sok volt.

2. Miért külföldiek nem használhassák?!

2014. aug. 7. 16:48
 4/8 Zowie ***** válasza:
20%
Nekem általában a szájkosár hiánya miatt szoktak beszólni, régebben felhúztam magam de már nem foglalkozom vele,megmondom, hogy nem kell és megyek tovább miközben jót röhögök, hogy a másik mennyire fel tudja magát húzni. Nem éri meg idegesíteni ezen magát az embernek.
2014. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

Mivel ez egy magyar oldal ezért a magyar törvényeket fogják felhozni. Ha nem itteni eset akkor pedig ne várja el a kérdező, hogy kiszopjuk a kisujjunkból hol lakik, azt meg pláne ne gondolja, hogy ismerjük az adott ország állattartásra vonatkozó törvényeit.

Magyarországon a magyar törvények érvényesek, csak ezzel lehet érvelni. Ennyi.

2014. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Milyen szájkosár, nem elég a póráz?
2014. aug. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Zowie ***** válasza:
76%
De elég a póráz, de ezt sokan nem tudják ("(3)28 Szájkosarat használni a (2) bekezdésben foglaltak végrehajtása érdekében - ha törvény, kormányrendelet vagy miniszteri rendelet a szájkosár használatát nem írja elő - kizárólag az egyed jellemzően agresszív magatartásának ismerete esetén kell." ) és mivel én "harci" kutyával sétálgatok, elég gyakran betalálnak.
2014. aug. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szilvi & Argos ***** válasza:
76%
Nagy ritkán betalálnak, hogy hol a póráz? Ezek olyan emberek, akiknek a kutyája kitámad, őrjöng az enyémre...vissza szoktam szólni, hogy jogos, kötelező a póráz, az övére viszont szájkosár kötelező, mert támad :P Ilyenkor pampognak tovább, de ott kell hagyni őket :D
2014. aug. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!