Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért áll néha a kiskutyám...

Miért áll néha a kiskutyám kukija?

Figyelt kérdés
5 hónapos kutyát mi befolyásol, hogy néha kiteszi a kis kukiját? Mostanában egyre többször csinálja.

2014. aug. 7. 17:47
 1/7 A kérdező kommentje:
sokszor akkor áll neki amikor eszik....
2014. aug. 7. 18:03
 2/7 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon cuki.:D Milyen fajta?
2014. aug. 7. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Izgulós. :)
2014. aug. 7. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Német dog :) 5 hónapos. Imád enni. Ilyenkor izgulnak, izgatottak valami miatt? Eddig csak szuka kutyáink voltak.
2014. aug. 7. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A kanok többsége ha leül, kibukkan neki a rózsaszín a bőr alól. Ez nem azt jelenti, hogy áll neki, hanem csak anatómiailag egy ilyen "problémával", (ami csak az ember számára probléma!!!) kénytelenek élni. a kölykökre jellemző lehet, hogy ha ellazulnak, akkor is kilóg nekik. Ez felnőtt korban is megmaradhat (lovaknál is ugyanez van), de ez sem az jelenti, hogy áll neki. Ha áll, akkor a makk rész is megtelik vérrel, nagyobbra nől... Nem ragoznám. Nem izgul a kutya, csak ilyen, nem kell nézegetni, ha ennyire zavarba jössz tőle, ez van, ilyenek.
2014. aug. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem, egyáltalán nem jövök zavarban, és én se gondolok arra hogy "jujj rámizgult a kutyám" mint ahogy pár kommentben írta egy kedves animal sex-es idióta (azóta töröltettem a kommentjeit ). Mindössze szeretném érteni a kutyámat.

Nyílván látom hogy nem rám izgult föl, mindössze nem értettem, mi zajlik ilynekor a kis fejében, hogy ennyire örül a kajának? Vagy csak ez olyan dolog amit észre sem vesz. Egy normális kimerítö válaszra vártam mait az utolsó kommentelötöl megkaptam. Köszönöm

2014. aug. 7. 19:09
 7/7 anonim ***** válasza:
15%

Nekem argentin dogom van, az első merevedése akkor volt amikor beült a kocsiba. Párom hozta hozzám és lelkesen mesélte, hogy "igazi férfi, az én fiam!!"

Amúgy random fel szokott neki állni, de szerintem jelentéktelen. Ugyanúgy mint a kisfiúknak, nekik is indokolatlanul feláll néha, azt mégse foglalkozunk vele.

2014. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!