Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményed a kutyák...

Mi a véleményed a kutyák befestéséről, öltöztetéséről?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

befestés: no comment aki ilyet tesz azt kéne befesteni ipari festéssel

ruha: hát ha a kutya jólléte miatt és nem a divat miatt akkor oké pl : 20 centis csivava 15 centis hóban már gázos

és te szerinted?

2010. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
A befestés baromség,az öltöztetést csak akkor fogadom el ha a hideg miatt kell vagy valami egézségügyi(felne.fázzon stb) dolog miatt,de ha csak azért öltöztetik mert cuki azt nem tudom elfogadni mert az az állatnak is rossz.
2010. jan. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
első vok ja és a ruha praktikus legyen és ne csilli-villi
2010. jan. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Az h ne csináljunk már majmot belőlük. Befesteni egy kutyát?! Most komolyan, ilyet még nem is hallottam, de felháborítónak tartom. Az, h mi emberek mindig megakarunk felelni valakinek / valaminek, attól még nem kellene a kutyákra is ezt ráerőltetni. Én imádom az állatokat, a kutyákat meg pláne, és úgy gondolom h aki szereti a kutyáját nem tesz vele ilyet... Áhh hát kész xd

Az öltöztetésével sem vagyok kibékülve, pl nem véletlen az, h a kutyák télre vastagabb bundát növesztenek. Az olyan kutyák, akiknek meg vékony bundájuk van, (szobakutyusok) azokat meg nem öltöztetni kell, hanem a lakásban tartani. Max akkor kell rá adni vmit, ha kiviszik. ( De akkor sem cirkuszi majmot csinálni belőlük..)

2010. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez elég beteges dolog, bár tény hogy a nagy hidegben főleg a kistestű és/vagy nyírt kutyák fázhatnak és jobb ha valamit ráhúzunk, de az legyen meleg és ne divatos.
2010. jan. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Befestés tök hülyeség...A ruháról meg csak annyit, hogyha mész valahova vagy valami akkor fel öltöztetheted vagy valami...de azért azt a csivavát meg a yorkit már csak divatból...ezt a két kutyafajtát utálom a legjobban! Tudom nem ők tehetnek róla...de miért kell minden egyes kutyából divatkutyát csinálni? A zsebberakcsi egyáltalán nem cukcsi -.-"
2010. jan. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én se öltöztetném divatból, de rövid szőrű kutyára mindenképp adnék valami kis pulcsit ha hideg van.
2010. jan. 12. 19:43
 8/14 anonim ***** válasza:
29%

háth perszeh,nagyonjó ötlet

ügyes vagy

kínozd csak a kutyádat

2010. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Befestés? Azt meg h? Vmi lakkot kensz a kutya szőrére,vagy mi? XD Az öltöztetés szerintem akkor nem baj,ha a kutya fázós. Speciel nekem van pár ruhája a tacsinak,mert a műtét(ivartalanítás) után a szőr nem nőtt vissza a hasára, és emiatt elég fázós..meg hát lakásban tartjuk,így ha levisszük sétálni,adunk rá ruhát :D de én sem kedvelem azokat,akik mindenféle "cukika" ruhát aggatnak a kedvenceikre! Meg különben is: lehet egy ruha egyben aranyos és hasznos is!
2010. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A fwstés állatkinzás.Én nagyon elitélem .Akik ezt teszik azzokkla kéne az összes szörét befesteni.PFFF.Ruha hát.. nem a legjobb.
2010. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!