Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted melyik kutya a szebb?

Szerinted melyik kutya a szebb?

Figyelt kérdés

Japán akita:

[link]


[link]


Amcsi akita:

[link]


[link]


Szerinted melyik kutya a szebb, és miért? Köszi! :)



2014. aug. 7. 23:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem a japán tetszik jobban. Csupán azért mert nem szeretem a robusztusabb kutyákat és a japán akitának kicsit szelídebb a kiállása. Ennyi :).
2014. aug. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Számomra a japán.:) Azok a szép világos krémszínűek olyan szépek.
2014. aug. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem a japán, az amcsinak, olyan debil feje van :D
2014. aug. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az amerikai nekem sokkal jobban tetszik mint a japán. Szebb az állása a tartása és robosztus a testalkata, félelmet keltő számomra.
2014. aug. 8. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem valahogy a kettő keveréke tetszene. A japánnak nagyon szép a színe, de lehetne kicsit robosztusabb, mint pl. az amerikai.
2014. aug. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A japán mindenképp.De abból is a robosztusabb típus,amik a képeken vannak ők annyira nem.Inkább ő:

[link]

2014. aug. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hű akit az utolsó válaszoló küldött tényleg nagyon szép... Am köszönöm az eddigi válaszokat, még jöhetnek... Nekem egyébkén eddig az amerikai tetszik jobban, de mind a kettő gyönyörű és nehéz választani.
2014. aug. 8. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:
nekem az amerikai,mert valahogy a kiállása és testalkata jobban tetszik.imádom az ilyen robosztus kutyákat.élek halok amúgy is az akitákért:)
2014. aug. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem a japán, de szerintem azt válaszd, ami Neked tetszik jobban, és ne azt, amit nekünk!:) (Ha nem láttad a Hacsi című filmet még, akkor szerintem nézd meg! Imádni fogod, ha akitás vagy:) )
2014. aug. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Timea270 ***** válasza:
Szerintem az Amcsi aktika:-nal az a szurke es amaaiknal a barnas
2015. febr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!