Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek milyen kutyák tetszenek...

Nektek milyen kutyák tetszenek és miért?

Figyelt kérdés
De olyan kutyákat mondjatok amelyeket inkább a jelleme szerint választottatok

2014. aug. 8. 13:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Husky. A jelleme és viselkedése miatt :)
2014. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Boxer!!!:D

Nagyon ijesztő, vérebes külseje van, de a világ legaranyosabb kutyája!:)

2014. aug. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
bullterrier, mert olyan szeretet- és energiabomba.
2014. aug. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ghtyshd ***** válasza:
100%

Bernáthegyi :) Imádom a nagytestű kutyákat. + nagyon barátságos is, és segítőkész :)

Amúgy nekem bármilyen kutya jó. Nem vagyok túlzott válogatós.

2014. aug. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Foxterrier. Személyisége miatt, és annyira aranyos ^^
2014. aug. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amstaff, egyértelműen a személyisége, jelleme miatt. Szeretem, ha egy kutya egygazdás, és az én amstaffom az. Egy igazi egyéniség.
2014. aug. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Magyar vizsla: régebben nem tetszett küllemre, de azóta jobban megismertem a fajtát és nagyon megtetszett a jelleme. Aztán meg már a külleme is :)


Rottweiler: régebben egyáltalán nem voltam értük oda, küllemre egyáltalán nem tetszett, jellemre meg nem igazán ismertem, féltem tőlük. Aztán úgy alakult, hogy lett egy saját kanom. Azóta persze teljesen más róluk a véleményem, tudom, hogy sok a félrenevelt, félreismert roti és hogy nincs velük igazából semmi gond. Hihetetlenül hálás és szeretetéhes kutya és hát egy percig sem kell félnem mellette :) Tény, hogy meg kell tanulni kezelni, de ha rájössz a "nyitjára", csodálatos társ válik belőle.


Dobermann: régi álmom egy dobi. Küllemre lenyűgöző, de jellemre lehet, hogy egy kicsit sok lenne nekem, úgy értem túl pörgős.


Orosz-fekete terrier: neki nem igazán ismerem a jellemét, de küllemre gyönyörű.


Ír farkaskutya: gyönyörű és hát egy nagy bújós maci. Higgadt és előkelő.


Golden/labrador retriever: küllemre nem igazán tetszenek, de a jellemük igen. Talán ha kicsit kevésbé lennének amolyan "mindenki kutyája", akkor még jobb lenne, dehát ők ilyenek :)


Kb. ennyi.

2014. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Yorkshire terrier - a terrierek temperamentumát nagyon szeretem

Agarak - az agarakét is :D

2014. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Labrador Retriever - szeretem a nagyobb testű, zömökebb kutyákat egyszínű rövid szőrrel. Nekem fontos, hogy egy kutya aktív legyen, de mégsem olyan akit képtelenség lefárasztani egy átlagos embernek. Imádom, hogy nem agresszív és nem félénk, na meg azt, hogy olyan bolond néha. :D Tökéletes házikedvenc és nagyon könnyen tanítható. Kiváló sportkutya és nagyszerű társ, nekem találták ki, más fajtát el sem tudnék képzelni magam mellé.
2014. aug. 8. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Border collie. Nagyon szeretem, hogy ennyire hiperaktív, és az ember soha nem unatkozik mellette.:)Mindenhova jön, futni, kirándulni, a városba, úszni, nyaralni. Iszonyú okos, és ezt tapasztalatból mondom. Az enyém több, mint 50 trükköt tud, pedig csak 2 éves. Már alig bírok újabbakat kitalálni neki.:D

És hát a külleme... Az valami varázslatos. Az én szememben ők a világ legesleggyönyörűbb kutyái. Ha a környéken sétálunk, mindig megállítanak, és megdicsérik, hogy milyen szép, meg simogatják. :)

2014. aug. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!