Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szaporítótól vettem a huskymat?

Szaporítótól vettem a huskymat?

Figyelt kérdés
20 ezer forintba került, 6 hetesen hoztam el, most lesz 6 hónapos. Meg fog halni? :( egyszer már megevett egy darazsat és óriásira dagadt a pofija és hányt, de aztán kapott kalcium injekciót és jobban lett. de itt írták sokan hogy beteg lesz. meddig fog élni?

2014. aug. 9. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez nem függ össze azzal, hogy szaporítótól vetted volna, viszont az igen, hogy egy huskyhoz képest olcsó volt. ( nagyon rossz egy élőlényte ilyet mondani)
2014. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
miért hoztad el 6 hetesen?
2014. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert az előző gazdájának el kellett költöznie az albérletből, és nem vihette az új helyre a kutyikat.
2014. aug. 9. 00:48
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
nem feltétlenül lesz beteg csak mert szaporítótól vetted. Csak nyilván még egy rendes tenyésztőnél leszűrik mindenre, a szülők is bizonyítottan jók nem pedig hülyék, azt itt majd később tapasztalod meg, hogy van e valami baja.
2014. aug. 9. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Nagy eséllyel addig fog élni, mint bármelyik más husky.
2014. aug. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
49%

en se szeretem, h agyon szaporitanak, a menhelyek csurig, de ezt a dumat ruhellem, h akkor biztos beteg lessz, meg csak a tks kutya a kutya, aki ilyent mond NEM szereti az allatokat!

simaan elhet addig mint a Tk s tarsai es lehet ugyanolyan jo tars :)

2014. aug. 9. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Platypus ***** válasza:
82%
Nem lesz garantáltan beteg, csak sokkal magasabb kockázata van, mint egy rendes tenyésztőtől származó kutyánál. Egy dohányos sem lesz biztosan tüdőrákos, biztonsági öv nélkül sem lesz rögtön baleseted. Ha szerencséd van, szép hosszú kutyaéletet fog élni.
2014. aug. 9. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
83%

Igen, szaporítótól vetted. Kamu duma, h költöznie kellett. Mostanában egyre többször hallani, h azért hozzák el előbb a kutyákat a törvénybe foglaltnál, mert az előző gazdi költözik...

Nem tudni, meddig él majd. Bizonytalan helyről van, ki tudja, milyen betegséget hordozó szülőktől. Írd be googlen, hogy Szaporítótelep, nézd meg, hogy hogy tartják a kutyáikat. Ettől még persze szeretheted, de ne támogasd a szaporítókat, mert fajtajellegű keverék van a menhelyen is!

2014. aug. 9. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Egyébként ne reménykedj hogy fajta tiszta
2014. aug. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%
A huskyknál inkább az a következmény,hogy csak gyenge utánzata lesz az eredeti fajtának.Persze ha egymás között szaporítja,akkor nő az idegrendszeri és öröklődő illetve genetikai betegségek száma is.Ez sokszor nem kölyök,hanem felnőtt korban jön elő.A rövid élettartam ált. a kisebb vagy érzėkenyebb fajtákra jellemző,vagy amelyik a mocsokból,nulla oltással érkezik.De a legtöbb szapis kutya ėlete végéig küzd valamivel,pl.allergia,aminek kivizsgálása,kezelése egy vagyon.
2014. aug. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!