Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bolognese kutya mellé második...

Bolognese kutya mellé második kutyának melyik fajtát választanátok? A shar pei kijönne vele?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék még egy bichont,imádom a bolognesünket, de igazából ő nem az én kutyám, hanem anyukámé, én mindig szerettem volna egy kicsit nagyobb, más típusú kutyust.

Főleg a shar pei fajtát választanám,de sok helyen olvastam,hogy más kutyákkal nem mindig jön ki, mert előjöhet a harci kutya természete. Ez egy bolognese mellett nem valami biztató :D Van valakinek tapasztalata együtt élő kistestű kutyákról és shar peiről?


2014. aug. 9. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:

( [link]

Itt mindent megtudhatsz róla! "A Shar pei, más néven kínai harcikutya egy ősi kutyafajta."

Remélem tudtam segíteni. ;)

2014. aug. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy milyen fajta a shar pei nem ezzel van a gond. Személyes tapasztalatokat szeretnék a más kutyákkal való együtt tartásáról. A google keresőt meg a wikipediat pedig ismerem :D De azért köszönöm
2014. aug. 9. 09:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Nevelés kérdése!

Ismerősömnek van egy shar-pei kutyája meg egy yorkija.Gond nélkül élnek egymás mellett. Különböző neműek(ivartalan mindkettő)


Mondjuk ha a bolognese nincs jól szocializálva és terrorba tartja a shar-pei-t egy idő után a sharp meg fogja elégelni.

Szóval a ha bolognese nem jön ki más ebekkel,akkor előbb őt tegyétek rendbe.

Amíg kölyök a sharp addig nem lesz gond,de ahogy nő gond lehet,ha a bolo mindig cseszegeti!!

2014. aug. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi kettes. A bolognese is kölyök még, de egy rotival szoktunk összejárni, vele jól kijön, nem tartják egymást terrorban.Remélem így is marad mert nem szeretnék idegbeteg miniterroristát nevelni belőle.:)
2014. aug. 9. 15:16
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor jó :)

Ha találkozik minden méretű,korú kutyával akkor jól szocializált lesz.


Mi Havanese-ünk amikor kölyök volt egy Staffi haverja volt :DD

2014. aug. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!