Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon szeretnék egy kutyust...

Priceless kérdése:

Nagyon szeretnék egy kutyust valószínű hogy 1 év múlva kaphatok DE nagyon sok elvárás kell sajnos mert bent lenne egy 5. emeleti 80-90 négyzetméteres lakásban. (? ) Többi lent

Figyelt kérdés
Szöval olyan beagle nagyságú kutyus lenne NAGYON okos és olyan aminek nagyon Nagyon minimálisan hullik a szőre. Barátságos nyugodt kutya kéne a mozgás nem gond. Köszi a válaszokat! <3

2014. aug. 9. 13:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én egy középuszkárt tudnék elképzelni a leírtak alapján. Rendszeres neveléssel nagyon jó kutya lenne belőle.

Vagy egy keverék, csak annál lutri, hogy fog-e jobban hullani a szőre, bár nem tudom ez mennyire fontos szempont.

2014. aug. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jah, nekem is az uszkár ugrott be elsőre.
2014. aug. 9. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Keverék :)

A menhely tele van kis kutyákkal.

Egy fajta tiszta eleve nem olcsó. Nézz be egy menhelyre és ott segítenek az igényeidnek megfelelő kutyát keresni

2014. aug. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%
A nagyon okos meg barátságos és nyugodt kutya egyedfüggő és nevelés kérdése.Most hiába mondom, hogy vegyél uszkárt, ha kifogsz egy hiperakítv egyedet aki mondjuk nem is annyira okos.Tehát ilyen feltételekkel kutyát keresni érdekes.
2014. aug. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
És mire használnãd azt a sok eszét?Ha egy okos kutya agya nincs lefárasztva,talál magának .Szóval ha nem akarod különösebben képezni,elég egy átlagosan értelmes kutya is.
2014. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A szőrhullás ápolás és étrend kérdése. Ha 2 naponta fésülöd általában elviselhető szinten hullik a szőre. Ha le van mozgatva csak annyiban különbözik a kisebb kutya a nagyobbtól, hogy nem fél hanem 1 négyzetméteren fekszik. Első kutyánál ajánlom, hogy fajtamentőket keress meg, általában több kutyájuk is ideiglenes gazdinál van, aki már megnevelte, szobatiszta a kutya, tud viselkedni lakásban, és ismerik a jellemét. Ilyen kutyánál csak nagyon ritkán fordul elő, hogy a gazdinak mégse 'felel meg'.
2014. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szEpen mindenkinek! Törpe pincsert szeretnék úgy döntöttem. Szoritsatok hogy rávegyem anyát! :)
2014. aug. 10. 12:27
 8/13 anonim ***** válasza:

Szorítunk :)

De készülj fel hogy 150.000ft körül van

2014. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azt jól meggondoltad? Rengeteg mozgatásra van szüksége. Nem nagy kertre, hanem aktív foglalkozásra. A szőrét meg a porszívó is nehezen fogja kiszedni a szőnyegből.
2014. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Mennyi?? 150.000?? Na neem! Akkor le is mondog róla :(

Nem vagyunk milliomosok ://


Akkor milyen legyen? Yorkin is gondolkoztam de nem az esetem

Akkor tudtok még kb yorki & törpe pincser nagyságú kutyikat?

2014. aug. 10. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!