Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meddig él egy pomerámiai...

Meddig él egy pomerámiai törpespicc teacup/luxpup változata? Tényleg csak 1-2 évig?

Figyelt kérdés
2014. aug. 10. 10:42
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

ha szerencséd van tovább is.

De mivel ezek nem rendes fajták, hanem a szaporítók által "kitenyésztett" átlagnál sokkal kisebb, beteges példányok így esélyes hogy nem sokáig él. Hajlamos a betegségekre, gyenge az immunrendszere, nincsenek kiszűrve a betegségek, sőt a beltenyészet miatt még több betegség is kialakulhat.

Nem mondom vannak akik 7-8 évig is élhetnek, de sajnos a legtöbb nem éri meg az 1 éves kort.

2014. aug. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

Addig sem él, ha pedig igen, akkor az valami nagyon nagy szerencse lehet. Agyonszaporított génselejtek, szerintem pár napot sem élnek meg.

Egyébként meg képzeld el, mi van ha véletlenül rálépsz? De most komolyan. Inkább tarts hörcsögöt, ha valami kisállatot akarsz, de remélem nem akarsz ilyen kutyát venni...

2014. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Miért nem jó az alap Pomerániai???? Az is eléggé pici
2014. aug. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Csak jó drága is
2014. aug. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sippara ***** válasza:
51%
Nem sokáig élnek, ráadásul hál' Istennek nincs az országban, az importot meg ennyi ésszel tuti nem tudod kifizetni.
2014. aug. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem, nem akarok ilyet csak hallottam, hogy pár évet élnek csórikáim:/ Nekem shar peiem van és nem is annyira kedvelem az ilyen minipici kutyumutyukat:) csak érdekelt
2014. aug. 10. 13:37
 7/8 anonim ***** válasza:
51%

Ilyen nincs. Van törpe spiTZ, amit angolszász területen neveznek pomerániainak (az isten szerelmére, nem lehetne megtanulni a fajta nevét legalább????). Az FCI standard szerinti mérete 20 cm, amitől lefelé és felfelé 2 cm eltérés megengedett. Teacup/Luxpup NINCS. És legfőképpen nem árusítják különböző hirdetési oldalakon, olcsóért. Az ára mindenképpen 6 számjegyű, nem egyessel kezdődik és nem keveset kell rá várni. Ajánlom melegen a lenti írásokat:


[link]


[link]

2014. aug. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az m és az n betű egymás mellett van, ráadásul telefonról írtam ki a kérdést. Bocsi hogy félre nyomtam
2014. aug. 10. 13:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!