Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy gonddal kevesebb? 3...

Egy gonddal kevesebb? 3 hónaposan az amstaffom nekiugrott egy felnőtt közepes testűnek (nem emlékszem a márkájára), morogta, állt a szőr a hátán.

Figyelt kérdés
Tiszta ideg voltam, hogy mitől gyagyás. Igaz, kutyákat nem nagyon látott, mert az oltásai hiányában nem vittem kutyák közé, de egy másik felnőtt kutyával él. Most 4,5 hónapos. Az állatorvosnál várakozás közben odament (pórázon és a másik gazdi is hagyta) álló szőrrel egy kis fehér kutyushoz és az majdnem letépte az enyém fejét. Ő meg csak nyüszögött, pacsizott neki, játszani akart vele. Aztán egy másik kiskutyával is így viselkedett. Szóval bunkóztak vele és mégsem reagált rosszul.
2014. aug. 10. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

" Igaz, kutyákat nem nagyon látott" .. ez a baja. no kutya no szocializáció. ( egy db másik kutya nem releváns)


"mert az oltásai hiányában nem vittem kutyák közé" .. ezt jól tetted.


Amint oké az oltás: póráz, szájkosár, és barátkozás többi kutyával a parkban. ott megtanulja, hogy mit szabad és mit nem és, ha meg is ijedt a korábbi estnél, az is elmúlik majd.

2014. aug. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha már lepontozol, akkor írj is ide valamit. S.fej.
2014. aug. 10. 17:52
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Pici még, bármilyen irányba változhat a viselkedése. Szóval azért még ne dőlj hátra, továbbra is szocializálásra, nevelésre, iránymutatásra szorul a gyerek :)
2014. aug. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem dőlök hátra, nem egy egyszerű fajta :)
2014. aug. 10. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!